Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen egyéni sportok vannak?

Milyen egyéni sportok vannak?

Figyelt kérdés
Engem olyan érdekelne, amit akár 15 évesen is el lehet kezdeni.
2012. ápr. 20. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Parkour, free running, erőedzés(kondi, kettlebell vagy testsúlyos). Akkor a szerintem unalmas kategóriában: úszás, bicikli, futás(bár könyvvel, hangoskönyvvel nem olyan rossz). Ezek olyanok amiket edző nélkül is tudsz valamilyen szinten.

Nem tudom mit értessz egyéni alatt. De ha csak azt hogy nem több ember kell hozzá, akkor rengeteg féle van, olyan is amire kell edzésre járni vagy tanulni kell(versenysportok közt sok ilyen van). Akkor, szörf, kiteszörf(ezeket lehet szárazföldön is elvileg gurulós cuccal) vagy valamilyen evezős dolog. Esetleg tánc valamilyen formája. Most nagyjából ennyi jut eszembe.

2012. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Ezek jók, de én olyanra gondoltam, amit versenyszerűen lehet. pl. a futás az jó egynek.

2012. ápr. 20. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!