Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart így kigyúrni...

Mennyi ideig tart így kigyúrni magad? :D

Figyelt kérdés
nem kellenek a hülyeségek hogy egy év két hónap,úgy körülbelül,5-10-15-20-25 év:D és szerintetek ez kox vagy tiszta? [link]
2012. ápr. 20. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez simán megy tisztán is, akár 1 éven belül is, csupán genetika, kitartás, és étrend, és életkor kérdése. Akinek jó a genetikája (nincs alapból elhízva, vagy nem csontsovány) annak 17-25 éves kor között ehhez nem kell kox.
2012. ápr. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én máshogy látom kicsit. Egy éven belül ilyen testet koxal sem érsz el. Nagyon jó genetikával tisztán 4-5 év legalább, de ha nem rendelkezel kiváló adottságokkal, akkor koxal sem leszel ilyen. De mindenkinek más a véleménye.:)
2012. ápr. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a 4-5 év is nagyon minimum. De jó genetikával talán összejön, de inkább több.
2012. ápr. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 G'sX ***** válasza:
sok év és kox után sem leszel ilyen ha a genetikád sz@r
2012. ápr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen így néztem ki kox nélkül 1 év edzés után, talán a hasam nem volt ilyen kockás, de azt diétával el lehet érni. Heti 4x 1.5-2 óra edzés, pontosan betartott étrend, minőségi fehérje. Igaz, akkori EB dobogóssal jártam edzeni, ő írta az edzéstervem, étrendet az rengeteget jelent. Amit akkor kajára költöttem ma már nem biztos hogy ki akarnám fizetni.
2012. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor te genetikai csoda vagy:)

Viszont ha nem volt ilyen hasad, akkor közel sem voltál ilyen szálkás, tehát nem nézhettél így ki. Az egy dolog, hogy te azt hitted, hogy vagy ekkora, de amikor igazán leszálkásít valaki, akkor derül ki, hogy a fele tömeg nem is izom volt.

De tegyük fel te mégis voltál ekkora, attól még másnak ez lehet 10 év is és sokan meg koxal sem érik el. Óriási különbségek vannak adottságokban és hidd el, nem csak a kaján és edzésterven múlik. Hiszen akkor lépten-nyomon ilyen testű emberek lennének a termekben is, hiszen sokan betartják a kaját és még sem néznek ki így megközelítőleg sem.

2012. ápr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, többen jártunk akikkel együtt kezdtünk el edzeni, és a többiek nem néztek ki úgy, ez genetika, meg amikor láttam magamon a fejlődést én elkezdtem komolyan venni a dolgot, mindent beleadtam az edzésekbe, és grammra betartottam az étrendet is.

Aztán később voltak fél év kihagyások, de 6-7 évig a heti 3 edzés megvolt, az utóbbi 3 évben sajnos már nincs rá energiám a meló mellett, meg közben elköltöztem külföldre és itt nincs is akivel edzenék, egyedül meg nem az igazi.

2012. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ja azé ez az egy év kicsit irrealis nemde
2012. ápr. 20. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!