Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha szálkásítok és emiatt heti...

Ha szálkásítok és emiatt heti 2-3x futok akkor a kondiban ugyanúgy edzek továbbra is lábra?

Figyelt kérdés
Valamint az baj lenne-e ha lassú felszívódású fehérjét vennék? mert ugyebár edzés után gyorsan kell az izmoknak, ha meg napközben lassan szívódik fel az nem tudom jó-e.

2012. ápr. 19. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor is kell lábra súlyzós edzés, igen.

Edzés utánra tejsavó protein kellene, de ha kevertet veszel (tejsavó+szója) az sem annyira gond.

Melyik proteinre gondoltál amúgy?

2012. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A nevét meg nem mondom most, nem néztem annyira, mostanában került fel a biotech oldalára valami piros dobozos mindjárt megnézem csak nem gépről írok
2012. ápr. 19. 20:25
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ez az, csak elég sok a ch benne, viszont árban sokkal jobb a nitro pure whey goldtól, de nem tudom jó lenne-e szálkásításhoz. szerinted?

2012. ápr. 19. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz, van benne gyors tejsavó is. Napközben meg nem árt ha kicsit lassabb.
2012. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na akkor legalább ez viszonylag olcsó, ennek örülök most :D köszi a válaszod!
2012. ápr. 19. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!