Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a Zumbáról?

Figyelt kérdés
Mennyire hatásos fogyás szempontjából, egy hónap alatt kb. mennyit lehet vele fogyni, ha naponta 50 perces cardio edzést végzek? Milyen (akár lazább) sport ajánlatos még e mellé, hogy még hatásosabb eredményt érjek el?

2012. ápr. 17. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
a zumba nem jó
2012. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
miért nem? tapasztalat?? kifejthetnéd..
2012. ápr. 17. 16:44
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Önmagában szerintem sem elég fogyasztáshoz, mivel nem elég intenzív mozgás. Tekintsd szórakozásnak. Tegyél hozzá heti 3, 40-50 perces kocogást, bicajt. És persze mindennek az alapja a szálkásító diéta, ami nem egyenlő a koplalással.:)
2012. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ezért :)
2012. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

kevés kalóriát éget.

azoknak való,akik nem akarnak változtatni magukon,csak jó zenére,jól akarják érezni magukat,kis mozgással.

van sok olyan edzésmódszer,ami 50perc alatt 3-4x annyi kalóriát is eléget.

a "fogyás" meg az étrendtől függ elsősorban.

egyébként meg a zumba közel sem kardió edzésmódszer,legfeljebb annak,akinek attól is 200 lesz a pulzusa,ha gyalog kell felmennie a 2.ra.

uh fordítva van.

a zumba a lazább edzésmódszer és mellé kellene valami komolyabb.

2012. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az oktatótól függ! Én igaz kikapcsolódás céljából járok heti 1x-2x, de nagyon jók a tapasztalataim. A mi oktatónk megizzaszt mindenkit rendesen az 1 óra alatt, az edzettebbek hátáról is folyik a víz. Emellett jó a hangulat, én kipróbálnám a helyedben.
2012. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én is csinálom, már kb 2 hete, csak tudni szeretném, hogy kinek mennyire hatásos. Én is jól leszoktam izzadni és nem vagyok edzetlen sem.:)
2012. ápr. 19. 17:26
 8/10 anonim válasza:
100%
Osztom a fenti véleményeket:) én fél éve járok, eddig fogyókúráztam, most inkább csak vigyázok hogy miből mennyit eszek, zabálás is rámjött néha, tényleg nem fogytam csak 1-2 kilót, de centikből rengeteg lement, és a narancsbőröm a múlté. Kalóriát is égetsz rendesen, bár edzőtől függ, én egy nagyon aranyos fiatal csajhoz járok, mindig hullafáradtan jövök ki, pedig kondim az van.
2012. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kifelejtettem hogy a bőröm sokkal sokkal feszesebb és a hízással kialakult striáim meg alig látszanak.:) fenti voltam
2012. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Amúgy akik már próbálták 100 százalék, hogy nem fikázzák ;) Mert az én oktatómnak is olyan rohadt jó alakja van, hogy szinte sírva fakadnék óra közben, annyira irigylem... Egyébként a Zumba nagyon jó fogyásra, ezt bizonyították, egy óra alatt kb. másfél reggelit el lehet vele égetni, tehát úgy 6-700 kalóriát.

12. . jó a hangulat

2012. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!