Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futópadot szeretnék venni, de...

Futópadot szeretnék venni, de az ötödiken lakom. Mennyire lehet hallani a szomszédoknak, ha használom a futópadot? Van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

2011. dec. 13. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:

az olcsóbb (Tescos-s félék) elég hangosak:D


a drága többszázezres cuccok viszont telég jók ilyen szempontból

2011. dec. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
szerintem írasd alá mindenkivel,aki közvetlenül alattad,feletted illetve melletted lakik.Ha aláírták,nem panaszkodhatnak
2011. dec. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj le az utcára (parkba, patakpartra vagy valami közeli pályára) futni, sokkal jobb és egészségesebb. Bár nem tudom, merre laksz és milyen lehetőségeid vannak, de a friss levegőn jobb, és több erőkifejtéssel is jár, mint a futópad.
2011. dec. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Hát nekem több százezres futópadom van,és az is hangos.

Egyébként felesleges pénzkidobás,mert amíg újdonság varázsa rajta van addig használja az ember.Utána hangos,helyet foglal stb.Így most ott tartok,hogy a parkban futók,mert ott nem vonja el a tévé a figyelmemet,és a futópad összerakva a sarokban áll..Éppen azon agyalok hogy eladom az ebay-en..

2011. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Tavasszal és ősszel a szabadban kell futni!

Nyáron és télen pedig futópadon, de konditeremben!


Szerintem sem éri meg otthonra vásárolni futópadot!

2011. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

2002-ben vettem a futógépemet. Életem legjobb beruházása volt. Varázs nem múlt el. Bármikor felpattanhatok rá, nem kell hozzá öltözni, utazni, nem befolyásol semmilyen időjárás.

Biztos jobb lenne szabadban futni, de erre azért nincs mindenkinek lehetősége.


Viszont nagyon hangos a masina, pedig nekem is többszázezres minőségi darabom van. Dehát a hanghatást egy konditeremben is lehet ellenőrizni. Ott többmilkós gépek vannak. Tuti, hogy egy társasházban kiakadnának tőle a szomszédok, hacsak nem akkor fut valaki, amikor a szomszédság nincs otthon ;)

2011. dec. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves Mindenki! Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek, nem veszek futópadot :-) Mást találok ki :-)
2011. dec. 14. 08:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!