Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kreatin befolyásolhatja a...

A kreatin befolyásolhatja a gyógyszereim hatását?

Figyelt kérdés

Kreatint szeretnék szedni (tablettásat) .

Allergiás vagyok amire gyógyszert szedek, és asztmám van amire minden nap belégzőport használok.

Befolyásolhatják ezek egymás hatékonyságát? Lehet hülye kérdés de nem szeretném ha valami bajom származna ebből.

Ha valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban annak előre is köszönöm a választ!


2012. ápr. 16. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem kis koromba volt asztmám, de elnőttem allergiás vagyok , de gyógyszert nem szedek... Túl vagyok egy pár kreatin kúrán nekem nem lett tőle semmi bajom próbáltam monohidrátot és foszfátot is. De jobb lenne ha ezt a házi orvosodtól kérdeznéd meg. Vagy shop.builder-en az adott termék alá leírod a kérdésed és megválaszolják a hozzá értők.
2012. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!