Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el a spárgát...

Hogyan kezdjem el a spárgát tanulni? (15/L)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 18:52
 1/2 anonim válasza:

Ha eddig még nem próbáltad, akkor elég kemény menet lesz. Persze lehurroghattok, de ez így igaz: nyilván hajlékonyabb vagy most, mint 10 év múlva, de kevésbé hajlékony, mint 5 éve. Ezért tud annyi kislány spárgázni. Én először 8 éves voltam, amikor elhatároztam, és hamar meg is lett. Igazából minimális erőfeszítés kellett hozzá. Tudtam is egy-két évig, aztán már nem csináltam, és mivel nem "gyakoroltam" ezért már nem is ment. Tavaly viszont szükségem volt rá egy táncos fellépéshez, és mindenáron meg akartam csinálni. Az egyik amit mondani tudok, az az, hogy KITARTÁS. nekem kb egy hónap kellett hozzá, mert sürgős volt, ha nem lett volna nem nyúztam volna magam annyira, és két hónap lett volna kb.. Az én módszerem az volt, hogy mindig fokozatosan-egyre egyre jobban feszítettem magam. Ebben a szóban már benne is van a kulcs: feszíteni. Fáj? Ez van. Anélkül nem megy. Muszáj megerőltetni magad. Egyszerűbb a helyzet, ha nem gondolsz rá, tehát: nyújts Tv előtt, vagy ha átjön a barátnőd és beszélgettek, akkor közben, vagy bármikor amikor csak lehetőséged van rá. (Én nem néztem Tv-t egy hónapig nyújtás nélkül..)


Sok sikert hozzá, remélem segítettem!! :) 15/L

2012. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyonszépen köszönöm :D
2012. ápr. 16. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!