Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ferrari vezetés ajándékba?

Ferrari vezetés ajándékba?

Figyelt kérdés

Szeretném meglepni egy ilyen vezetéssel a párom,de nemtudom mire figyeljek oda,amikor kiválasztom az ajándékcsomagot.

[link] Ezen az oldalon kerestem.Ha tudtok jobbat akkor küldjetek linket,légyszi.


2012. ápr. 16. 13:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja,és ezek valamilyen pályán vezetnek,vagy az utakon a többi autós között?
2012. ápr. 16. 13:08
 2/3 anonim válasza:
Szerintem rendes úton mentek, le is van írva hogy lehet külön városba is kérni igény szerint.De baromi drága biztos nincs olcsóbb valahol? Nem tudom megéri-e? 7-8 km 40 ezer pff jó nagy haszonkulccsal mennek az biztos.Hát ha mindenképp ezt szeretnéd és az anyagiak se gond akkor mindenképp a legdrágábbat vedd meg neki 34 km se sok de ár/mennyiség arányban még az éri meg a legjobban.Egyébként szerintem nézd meg inkább autó bérlést is, Pesten esetleg Bécsben biztos tudsz bérelni Ferrrarit.Egy ismerősöm egy Lambot bérelt 300 ezer per nap volt.Ha van pénzed inkább bérelj ki egy egész napra mert ez a 30 km nem lesz félóra összesen.
2012. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Inkább vegyél neki egy Ferrarit.
2012. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!