Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a termékekről?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mi a véleményetek ezekről a termékekről?

[link] (úgy olvastam, hallottam, hogy nagyon sokan ajánlják a multivitaminokat ezért ezt találtam megfelelőnek) illetve gondoltam még a kreatinra:

[link]

Esetleg mi más ajánlotok még? (termék, vagy edzéssel/szedéssel kapcsolatban)

17/F (177cm, 65kg) úgy gondolom, hogy izomtömegre lenne szükségem, (3hónapja edzek) gondoltam ez még valamit jelenthet. :) Előre is köszönöm a normális válaszokat!


2012. ápr. 8. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
kreatin nem kell neked...főleg nem ilyen pezsgőtablettás szutyok :D a vitamin meg elég karcsú. minimum egy SN Mega daily one kéne. kreatin helyett menjen tejsavófehérje edzés után szőlőcukorral. mind a 2-t találsz ott az oldalon. de a fehérjét inkább bodybuildingbolt.hu ról vedd mert ott olcsóbb
2012. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a vitaminnal semmi gondom, csak annyi, hogy ha normálisan kifejleszted az étrendedet, akkor már csak néhány vitaminba kéne pótolni, szóval nem muszáj megvenni egy ilyen széles spektrumú terméket (a pénz miatt).

a keratin pezsgőtablettával annyi a gond, hogy elég silány változat, ha már kreatinozni akarsz, és jó eredmény szeretnél elérni, továbbá nagyobb izomtömeget, akkor szerintem a normális kreatinokat szedd, és ne ez ta pezsgős szart.

tömegnövelére egyébként ajánlom neked a következő étrendet: [link]

sok sikert :)

2012. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors, és rendes válaszokat! :) Megfogadom a tanácsotokat, az étrendet megpróbálom minél előbb átalakítani. A kreatinhoz pedig már azért fordultam mert szeretnék én is nagyobb karokat, nem csak ezt a kicsi "szálkás"-t, szélesebb vállakat, de gondolom tudjátok mire gondolok. De akárkit megkérdeztem a kreatinról(ismerősök közül) egyből azt mondták ne szedjem, mert ha abba hagyom akkor összeesek és rosszabbul fogok kinézni mint ha az előtt mikor még nem szedtem. (amint utána olvastam arra jutottam, hogy csak oda kell figyelni rá és kisebb mértékben veszítek az izomzatomból, ha jól értelmeztem)
2012. ápr. 8. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ha ennyi pénzed van akkor szedd, de én feleslegesnek tartom még.
2012. ápr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, igazából nincs ennyire bő keretem rá. Sőt mondhatnám a 10e Ft körüli Fehérjés 'vödrökre' is nagyon sajnálom, de a cél érdekében 'bármit'. :| Igazándiból nekem ez úgy pont jó lenne (gondolom) [link]

meg még a multivitamin (SN Mega daily one ) amit egyelőre még nem találtam meg.

2012. ápr. 8. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Első a kaja.

Aztán a vitamin. A Peak elég gyenguska, nekem is az volt, de váltottam Mega Daily Onera [link]

Aztán a fehérje, ha kell, de minél nagyobb kiszerelést, mert úgy olcsóbb egységárra. Ha nincs sok pénzed, kevertet is vehetsz, hobbiszinten tökmindegy, bár ízre nem a legjobb, azt mondják (nekem spec a vaníliás PP ízlett :D csak sok volt a belem szólása)

[link]

[link]

(Itt csak mutatom, miről van szó, ott vedd meg, ahol a legolcsóbb, de számolj postaköltséggel is, ha van)

Edzés utánra fontos a fehérje, mellé szénhidrát, mezei szőlőcukor tökéletesen megteszi, 500 ft kilója. kb 40-50 grammot ebből, és 35-40-et a fehérjéből (kb a testsúlyod fele grammban).

Kreatin még tényleg felesleges, pláne ha nem akarsz rá költeni. A "leeresztés" meg minden esetben megtörténik, ha a bevitt tápanyag- vagy edzésmennyiséget csökkented. Valamiből fent kell tartani, amid van, kevesebből meg nem lehet, ez remélem érthető.

2012. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!