Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megedzeni a...

Hogy tudnám megedzeni a hasamat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

2 éve edzek már tudatosan otthon súlyokkal és csinálok hasizom gyakorlatokat.Kb fél éve szobabiciklizem,köredzéseket csinálok és sportolok is.Sokat edződtem,de van egy kis problémám a hasammal.a csípőm mintha,alapban vastagabb lenne a kelleténél és ezért nagyobb a derekamnál.Szóval ha megnyomom az oldalam,akkor az csont és nem zsír.Nem is tudom itt elmagyarázni ezért mellékeltem egy képet is a hasamról,nem túl jó minőségben,de talán a lényeget megmutatja.Tudnátok segíteni?Esetleg valaki olyan aki szakértő az ilyesmiben?

[link]


2012. ápr. 6. 21:48
 1/8 anonim válasza:
Haspad-az,az felülés:-)
2012. ápr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a csípődnek alapba vastagabbnak kell lennie a derekadnál...a kép alapján a problémád a háj, szimplán túlsúlyos vagy
2012. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Túlsúlyosnak nem mondanám magam.192cm vagyok 80 kilóval.Most,így hogy csak a hasamat fényképeztem kicsit megtévesztő,de a vállaim pl bőven szélesebbek a hasamnál,szóval ruhában szinte meg se látszik.Azért köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 6. 21:59
 4/8 anonim ***** válasza:
attól, hogy vállra edzettél a háj ott maradt a hasadon
2012. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké,azt értem,de akkor mivel dolgozhatom le ezt a képen?Hasizom edzések,futás,szobabicikli ilyesmi? +ugye az étrend
2012. ápr. 6. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Magyarán szálkásodni szeretnél.

Valószínűleg azt tudod,hogy helyi zsírégetés nincs,a legfontosabb a jó étrend és a kalóriadeficit,tehát hogy az elégetett kcal-ok száma több legyen,mint a bevitt,és még az sem mellékes,hogy az eddig megszerzett izomtömegünket ne égessük el,ne ezt használja a szervezet=>ebből azt az egyszerű következtetést vonhatjuk le,amit 1000 és 1 helyen leírtak már: DIÉTA(az étrended ugye+SÚLYZÓS EDZÉS(hogy kevesebb izomtömeg vesszen a diéta alatt)+AEROB TRÉNING((futás,úszás,küzdősport,ketlebell,bármi,ami intenzív,és sok kalóriát égetsz el vele).

Ez a megoldás,és kész.Ezt kell megtervezni,aztán próbálni végrehajtani.Nem könnyű,kitartás kell hozzá,ha igazán akarod,sikerülni fog;)

2012. ápr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,az a "ne ezt használja a szervezet",ott hibádzik a megfogalmazás,úgy értettem,ne az izmot építse le,nem úgy,hogy ne használjuk az izomzatunkat(még mielőtt valaki belekötne):))
2012. ápr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Utánanéztem több helyen neten és az alapján összeállítottam egy edzéstervet meg diétát,ma már neki is kezdek a dolognak!
2012. ápr. 7. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!