Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha futok az leadja a feleslege...

Ha futok az leadja a felesleget vagy mit csináljak még?

Figyelt kérdés
Egy hete elkezdtem futni úgy lemegy a felesleg, és után hogy csinálja kockás hasat mert a nyáron rá érek!!??
2009. jún. 15. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen futsz napi 30-40 percet egy héten pl 4X és mellette figyelsz az étkezésedre,akkor csökkeni fog a súlyod,igen.A kérdésed másik részét sajnos nem értem,kicsit gondolkozz,és fogalmazd át!
2009. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen az étkezés nagyon fontos a legfontosabb az az alapja akkor is ha már nincs rajtad felesleg mert akkor nem lesz kocka hasad.min 40 percet kel futnod-kocogás,vagy kerékpár is jó de abból többet kel mert kevésbé megerőltető én ajánlok 1 óra futást.és ne igyál ez alatt mert akkor kezdheted elölről.Végül is ha a hasadon nincs zsír akkor már kocka hasad van alapból de nyugodtan gyúrhatsz rá vannak jó kis gyakorlatok. csak rendszeresen kel csinálni.De akkor hátra is kel edzened
2009. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Le kell csökkentened a testzsírszázalékod 8-10% alá hogy meglátszódjanak a kockák.Mindenkinek van valamilyen kockás hasa csak eltakarja a zsír.Fehérje diétázz és nagyon nagyon csökkentsd le a szénhidrát és zsír bevitelt csak így érheted el.De elég nehéz..
2009. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Lehet, hogy nem vagyok jól informált, de a 8-10% testzsír nekem egészségtelenül kevésnek hangzik. Csakúgy, mint a víz megvonás. "Más viszonylatban azonban a zsír az energia raktározásért is felelős, tartja a testhőmérsékletet, szállítja a vitaminokat, harmonizálja a hormonokat, a belekre jótékony hatással van. Tehát megfelelő zsír a testben szükséges az egészséges működéshez. Ha a testzsír az átlagnál alacsonyabb, akkor a következő problémák léphetnek fel: a hő és a hideg nehezebb elviselése, gyenge ellenálló képesség a baktériumokkal szemben, a nátha könnyű elkapása, a havi vérzés rendszertelensége, nincs peteérés, gasztroptózis."

Ez utóbbi nem tudom micsoda :))) de azért légy óvatos, és nézz utána, mennyi az egészséges! És szerintem ne szomjazz semmiképp, az nagyon egészségtelen.

2009. jún. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ő akar kockahasat:)
2009. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mind két válaszolónak igaza van.Tudjuk, hogy mire szolgál a bőr alatt de járni se tudnánk ha nem lenne a talpunkon zsír A zsír mindenűt ott van a testben.erekben, Az egész idegrendszeren zsír van mint a kábeleken is van műanyag vagy gumi a védelem miatt.Az agyunk kétharmada zsír és a test összes sejtjét zsír veszi körül.DE persze ettől még lehet zsír elvonást csinálni, kel is ha kocka hasat szeretnél, csak akkor azt az étkezést tartani kel mert akár két nap alatt eltűnhetnek a kockák.Azt tudom tanácsolni, hogy néz szét a neten vagy könyvtárba és keresd meg, hogy miben mi van és mennyi.Ezt vásárlásnál is megteheted.Személyes jó tanács pl.:Ne fogyassz semmilyen tejterméket, kenyérre tegyél májast,májkrémet,máj pástétom.átlagban 10-20% között van a zsír tartalma ami a tejtermékekhez viszonyítva kevés és pedig nem ehet az ember mindig üres kenyeret :-)
2009. jún. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!