Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 3 box edzés,2 alkalommal...

Heti 3 box edzés,2 alkalommal 1 óra futás, itthoni erősítés jó technika ahhoz hogy valami formám legyen végre?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 160 centi és 56 kg, tehát nem vagyok kövér, hanem inkább átlagos testalkatúnak mondanám magam. Igazság szerint azt szeretném elérni, hogy látszódjon hogy izmos vagyok, de azért a nőies határokon belül. Olvastam már sok mindent a szálkásításról, diétáról, jót is rosszat is. Már szerintem teljesen el is vesztem az információk között.

Igyekszem ésszerűen étkezni, bár mivel a szüleimmel lakom, egyáltalán nincs beleszólásom abba, hogy milyen ételt eszem. Alapvetően egészségesen táplálkozunk, csak hát az hogy én valamilyen előírt étrendet betarthassak az sajnos esélytelen anyám hozzáállása miatt. Szerintetek van a terveim sikerének valami esélye így?:S


2012. márc. 31. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Minél nagyobbak az izmaid, és minél kevesebb rajtad a zsír, annál jobban látszik, hogy izmos vagy. Az "anyám hozzáállása" szöveg kicsit furcsán hangzik egy 17 éves szájából. Bizonyos határok között tudsz egyedi étrendet követni.
2012. márc. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!