Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám az evezésnél...

Hogy tudnám az evezésnél (súlyzóval) a "hátdöntési technikámat" csiszolni?

Figyelt kérdés

Így kéne kinéznie a gyakorlatnak, de nekem eléggé "púpos" a hátam, és nem igazán tudom még így dönteni a hátam.


[link]



2012. márc. 27. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy edző partner kéne neked , ha meg van akkor mond neki hogy segítsen jó szögbe hozni a hátad és monja mindig hogy merre fele dőlj még egy picit és akkor egy idő után hozzászoksz.. :)
2012. márc. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy legtöbbször egyedül járok edzeni, és idegeneket nem szívesen kérnék meg ilyenre... :) Esetleg saját magam tudnám kontrollálni valahogyan? A választ köszönöm szépen, és ha nem marad más, akkor szerzek egy edzőpartnert... :):D
2012. márc. 27. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:

fallal szemben végzet guggolással tudod elsajátítani legkönnyebben a tökéletes derék tartást.

odaállsz fallal szemben,úgy,hogy a lábujjaid a falhoz érnek,a kezeid magad előtt lógatod és így guggolsz le.

érezni fogod az alsóhátadban,hogy elnyeri a természetes tatását,be is durran.

ha nem tökéletes technikával és erős gerincmerevítő izmokkal végzed a dt evezést,hamarosan gerinc problémáid lesznek az tuti.

egyébként padon hasalva ugyanolyan hatásos a gyakorlat,csak nem annyira káros,max akkor ha egyáltalán nem edzed a gerincmerevítőket,mert akkor ígyis-úgyis problémáid lesznek.

2012. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!