Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Brutal Blade+Pentacarn+Glutami...

Brutal Blade+Pentacarn+Glutamin mellé főként zsírcsökkentés céljából aerob, vagy kardio mozgást lenne érdemesebb csinálni?

Figyelt kérdés
1 éve edzek, 100 kg vagyok, de a zsír-izom arányom még eléggé rossz. Most állok neki pár héten belül szálkásítani(edzés, étrend megvan, még mielőtt a torkomnak ugranának). A fent leírt táplálkkiegészítők, és magas ismétlésszámú, intenzív edzések mellett melyik mozgást lenne célszerűbb pluszban végezni, ha főként a zsír, nem pedig a súlycsökkentés a célom?
2012. márc. 17. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Heti 4-szer mehetne szobabicaj vagy ellipszis tréner.

A súlyzós edzésnél maradj a 8-12-es ismétléseknél nagy súllyal, mert ha a használt súlyokból visszaveszel, akkor izmot is könnyebben veszthetsz.

2012. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem-értem, de a bicikli/elliptikus tréner milyen legyen? Aerob, vagy kardio?
2012. márc. 17. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Maradj aerobnál, kb. 40 perc. Ha súlyzós után nyomod, akkor előtte mehetne bcaa az izmok védelme miatt.
2012. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm szépen!
2012. márc. 21. 19:57
 5/5 laci911 válasza:
Szerintem elég csak a blade amino az fölösleges akkor inkább marha hús 300g vagy 500g kb +1000kaloria futásnyi idő kb 30perc .
2012. ápr. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!