Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rosszul leszek tőle ha beszede...

Rosszul leszek tőle ha beszedem, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Testépítésről lenne szó.A BRUTAL ANADROL-t szedem edzés előtt 3 kapszulát,és mindig rosszul leszek tőle persze nem nagyon csak furcsán érzem magam.Ma meg teljesen leesett a vércukrom majdnem elájultam igaz ez nem biztos,hogy ettől,bár az incidens előtt 10perccel vettem be szintén
2012. márc. 7. 15:27
 1/9 A kérdező kommentje:
de nagyon megszédültem
2012. márc. 7. 15:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az Anadrol-tól van e (szerintem nem), de megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Mert ha nem vagy 30 felett, akkor semmi értelme (utána sem sok), mivel maxon pörög a tesztotermelésed és ez már nem tesz hozzá, mivel ez csak a saját termelésed fokozhatja.
2012. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
30 alatt vagyok még,láttam sok fiatalt használják,véleményeket is kérdeztem,azt mondták nekik jó.
2012. márc. 7. 15:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy érezték, amúgy is fejlődtek volna.

Egy jó kis étrend kell, vitamin és edzés utánra protein + dextróz és fejlődsz, ha rendben van az edzés és pihenés is. Fiatal korban nem tud hozzátenni az Anadrol a tesztotermelésre. ez csak a SAJÁT termelésed növelheti, de az amúgy is maximumon van még.

2012. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ártok vele magamnak ha szedem?
2012. márc. 7. 15:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ártasz vele, csak pénzkidobásnak tartom.
2012. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Jó kis cumónak mondják 30 felett :)
2012. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sok fiatal használja? Az nem jelenti azt, hogy lenne értelme főleg 30 alatt. Rengeteg 30 alatti heti 2x berúg, mint az állat ebből nem következik, hogy neked is a hülyék után kéne menned.

Egyébként, ha van kidobandó pénzed akár az én számlámra is utalhatod, majd küldők cserébe pénzenergiát.

2012. márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mér heti 2szer berúgni bűn?:D te figyeljél már add meg a bankszámlaszámod küldök pénzt meglátod majd!
2012. márc. 7. 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!