Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin kúra alatt ellehet...

Kreatin kúra alatt ellehet zsírosodni ha mindig szőlőcukrot teszek a kreatin mellé? Mivel az kell hozzá.

Figyelt kérdés
nem rég kezdtem bele de azt érzem mintha zsírosodnék befele pedig edzés után teszek be szőlőcukrot hozzá és ha enni akarok kaját...
2012. márc. 5. 19:09
 1/7 A kérdező kommentje:
kaja rendben van..
2012. márc. 5. 19:12
 2/7 anonim ***** válasza:
nem a kreatintól zsírosodsz hanem az egész napos tápláléktól, izmot úgy fogsz csak tudni növelni ha zsírosodsz is mellé sajnos ez ilyen egyszer sokat eszel hízol és nőnek az izmaid máskor diétázol és tisztát táplálkozol akkor meg szálkás vagy...
2012. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tömegnöveléskor zsírosodás is van valamennyi.

Kajához is teszel szőlőcukrot vagy nem jól értem?

2012. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Arra kíváncsi szerintem, hogy ha minden kreatin adag mellé tesz szőlőcukrot, nem e fog bezsírosodni tőle.


Ha rendben a kajád, a szőlőcukorral bevitt CH-t is számold bele úgy tuti nem lesz gond.

2012. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a tanácsokat főleg az utolsónak! mellesleg úgy vettem észre semmit nem használ nem érzek sem erőt semmit pedig a kaját rendben tettem hozzá... régen ph-x-et szedtem azt veszek legközelebb
2012. márc. 5. 19:18
 6/7 dirtboy ***** válasza:
monohidráttot vegyél és dextrózból ne rakj túl sokat,nem kell annyi mint edzés után.
2012. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Merovingii ***** válasza:

Kreatin monohidrát mellé mehet szőlőcukor ! max 2db ! ne többet mert a vércukrod felnyomja !

A Phx, az Bioteches termék , kezdőknek jó ! Én a monohidrát kúrát ajánlanám mindenképpen , 3 kúra erejéig , 1kg-os kiszerelés elég is hogy kb 2 - 3 hónapig szinten tarttsd magad !

2013. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!