Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen zacskós kiszerelésű...

Milyen zacskós kiszerelésű tejsavófehérjét ajánlotok?

Figyelt kérdés
Helytakarékosság miatt szeretnék zsákosat, ami legalább olyan jó mint a 100% Whey Protein. Nitro Pure Whey Gold-ra gondoltam, mi arról a véleményetek?
2012. febr. 17. 18:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
2 zacskóval vennék ha eddig nem esett volna le te f*szkalap, ahhoz meg hogy leessen az, hogy zacskó kisebb helyen elfér mint egy műanyagdarab, nem kell különösebben nagy ész, de látom neked még annyi sem jutott.Anyádtól kérj egy utólagos abortuszt.
2012. febr. 17. 19:15
 12/17 anonim ***** válasza:
árulj már el nekem valamit , hogy a f*szba lehet , hogy nincs hely nálatok , egy 5kgos vödörnek?
2012. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor minek kevered ide a nagy kiszerelést meg, hogy az jobban megéri okoska? 1 dobozban elfér a 2 csomag zacskós f*sod. Annak aztán rohadtul semmi értelme edzeni aki a zoknik közt a fiókban akarja tartani a fehérjét, mert sok helyet foglal.
2012. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A szekrényem tetején 8vödör van már, többit nem tudom hova rakni.
2012. febr. 17. 19:22
 15/17 anonim ***** válasza:
Azt hittem a szülők elöl akarod elrejteni. :)
2012. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"A szekrényem tetején 8vödör van már, többit nem tudom hova rakni."


kegyetlen..., végül is kidobni nem lehet a régi vödröket, de a dobozos fehérjét átönteni és kidobni azt a dobozt sem, ennyi észt...

2012. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 TOMAtm ***** válasza:
jé zsákos frodó a megyéből
2012. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!