Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet, hogy buta kérdés....

Lehet, hogy buta kérdés. L-Carnitine?

Figyelt kérdés
Egy-két hónapja végzek rendszeresen aerob edzést fogyás célzattal. Tegnap vettem L-Carnitine-t, hogy egy kicsit segítsen (Bio-Tech-es, folyékony). Mi van akkor, ha beveszem az adagot és elmarad az edzés? Ezt azért kérdezem, mert most indulok egy hétre síelni, és gondoltam esetleg ott is bevethetném, de tartok tőle, hogy esetleg elmarad majd a mozgás intenzitása vagy folyamatos időtartama egy aerob edzéshez képest. Ebben az esetben lehet valami káros következménye, hátránya? Vagy ezt hagyjam ki és használjam csak futáshoz?
2012. febr. 17. 13:20
 1/3 big dog ***** válasza:
Van étrended fogyás célzattal?
2012. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, ha megiszod és utána nem edzel. Ez csak egy aminosav származék, ami amúgy is van az emberi szervezetben.
2012. febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

big dog, igen van. :-)

De jó a megérzésed, vannak kicsapongásaim, de azért igyekszem tartani. Végülis nem baj, ha nem két nap alatt fogyok le, de azért le szeretnék. 164 magas és 60 kg nő vagyok és szeretnék szép vékony lenni. Ha már egyszer öregszem... (28) :-)

2012. febr. 17. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!