Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valaki 4 évig krav magázik,...

Ha valaki 4 évig krav magázik, akkor mennyi tudást sajátíthat el?

Figyelt kérdés
4 évig leszek kollégista , ez idő alatt fogok járni heti 2 alkalommal krav maga edzésre . Ez idő alatt szemináriumokra , edzőtáborokra is el akarok járni . Milyen szint érhető el ennyi idő alatt ? És ez mennyi tudást jelent ?
2009. jún. 4. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha becsülettel eljársz, négy év alatt nagyon magas szintre juthatsz... Ha komolyan csinálod és tehetséged is van, szerintem még alapszintű instruktor is lehetsz. Négy év nagyon hosszú idő.
2009. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm , ez jó hír :):)
2009. jún. 4. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Én is felteszek egy kérdést:


Miért kérdeznek meg az emberek előre teljességgel megválaszolhatatlan dolgokat?

2009. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát beismerem ez egy nagyon nehezen megválaszolható kérdés csak arra voltam kiváncsi, hogy mennyire nehéz elsajátítani ezt a sportot .
2009. jún. 5. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:
practicionel szint még nagyon nehéz mer az öszes technikát a nyakadba varják de késöbb már könnyebb lesz mer utána már arra épül
2010. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!