Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi történhetett a vádlimmal?

Mi történhetett a vádlimmal?

Figyelt kérdés
ma dél körül csúnyán összerúgtam haverommal és szerencsétlenül a térdébe rúgtam a vádlim sípcsont mellett elhelyezkedő részével. idővel egyre jobban elkezdett fájni, de nem csak az a pont ahol megrúgtam hanem az abba a "sávba" eső része is a vádlimnak a lábam hátsó részén. fel van dagadva, nagyon fáj és a lábfejemet fájdalom nélkül csak kis mértékbe tudom mozgatni. eddig vizes ronggyal borogattam valamint zuhanyzás előtt és után hideg vízzel locsoltam, ekkor talán enyhült a fájdalom. mi történhetett vele? súlyos? mit csináljak?
2012. febr. 15. 20:13
 1/2 anonim válasza:
hát szerintem mindenképp megy el egy orvoshoz az nem baj ha megnézi :) am ha továbbra is fog fájni és be lessz dagadva az nem jó jel lehtet h az akilleszed szakadt el. szval meny el orvoshoz
2012. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm! ha az akhileszemet megnyomkodom a közvetlen sarkam fölött lévő részen nem érzek fájdalmat meg nem hiszem hogy az a baj mivel a lábam másik részével rúgtam (bár nem tudom hol helyezkedik el pontosan az in)
2012. febr. 15. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!