Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a feltétel...

Mit gondoltok arról a feltételezésről, miszerint a Scitec termékek összetétele közel sem egyezik meg a címkén feltüntetettel, és hogy a fehérjék tele vannak cukorral?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 13:17
 1/10 big dog ***** válasza:
Barom állatság. Semmi baj velük,csak túl vannak árazva egy kicsit.
2012. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zakathol ***** válasza:

Marhaság. A Builder hozzáállása miatt kialakult egy ellentábor a márkát illetően, de alapja nem sok van.

Akinek tetszik/van rá keret/szereti/nem utálja vegye, semmivel nem jár rosszabbul mint bármilyen más gyártó esetén.

2012. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha még azokkal a szánalmas összetételekkel se egyezne meg elég vicces lenne, anyagilag meg elég sz@rul jársz szinte mindig ha scitecet veszel


amúgy ez nem shop.builder ellentábor, hanem magán méretések voltak és ott a scitec meg a fiókmárkája a cytogen szépen elvéreztek, de ez már jó pár éve volt

2012. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TOMAtm ***** válasza:
előfordulhat h nem az van a dobozban(vagy annyi) mint ami rá van irva.találtak már olajat kólásüvegben,egeret a sörben stb stb.szerintem nekik is van saját mérőszobájuk ahhol méréseket végeznek véletlenszerűen kiválasztott termékekből.most az más kérdés ha mondjuk 4-5 napi folyamatos gyártást kéne visszaönteni a keverőbe,mert nem jók az arányok.ezt valószínüleg nem teszik meg,helyette adnak egy +/- 10-20% os tűrést oszt csókolom(tapasztalat)mi autókhoz gyártunk,ha egy darab kicsit gyanús akkor megy a szemétbe,ha 500 db gyanús akkor megváltoztatjuk a szabályt úgy h jó legyen.
2012. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, egy kicsit megingott a bizalmam, pont azért mert egyébként sem tartják túl jónak!

G'sback, ajánlanál olyan gyártót, ami szerinted ár-érték arányban megfelelő?

2012. febr. 14. 19:31
 6/10 anonim ***** válasza:

JA igen azt a táblázatot én is láttam. Valami gyökér k.rvára ráért táblázatokat szerkeszteni otthon,miután fogott a zsebpénzéből 3-4 millát és magánméréseket csinált,persze hivatalosan nem tudta bizonyítani.

Ezek ilyen légbőlkapott marhaságok mint az,hogy a gaspari doppingszert öntöget a proteinbe. Volt egy-két termék amit levettek a polcról mer sz@r volt benne,ettől még a gaspari jó márka. Scitec-el NINCS semmi gond kérdező,csak találsz olcsóbban olyan agy jobb minőséget.

2012. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ezt a milliós f@szságot nem tudom honnan veszed... gaspariban sem volt semmi sz@r soha
2012. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 big dog ***** válasza:

Szerintem innen szedi.

[link]

Csak az első bekezdést olvastam el,de erről lehet szó.

2012. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ez egy nagy lol
2012. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem csak az a bajom a szájtekkel,hogy a vitamin,vagy bármi más szemes dolog mindig kevesebb 2-3 szemmel.
2012. febr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!