Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Scitec nutrition vagy Optimal,...

Scitec nutrition vagy Optimal, Gaspari nutrition?

Figyelt kérdés
Hallottam ilyet is,olyat is ténylegesen melyik lenne a jobb,ha választani kéne melyiket választanátok?Az ár miatt sem mind1.Kösz előre is.
2012. febr. 13. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne a márkát nézd, hanem egy adott terméket. Azt vedd amelyik olcsóbb, vagy jobb összetételre.
2012. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bizony
2012. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mi az az optimal? talán optimum...


egyértelműen optimum vagy gaspari

2012. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok nem nagyon tudom követni az étrendemet anyagi okokból.Persze próbálom tápanyagban gazdagnak alakítani de leginkább halból,csirkéből és rizsből áll,nem tudok minden nap ilyeneket kajálni ezért akarok minél jobb tápkiegészítőt venni.
2012. febr. 13. 20:33
 5/8 TOMAtm ***** válasza:
hát el kell keserítselek barátom,a tápkiegek tényleg csak kiegek.kiegészítik a rendes,tartalmas és bőséges étkezést.én az utóbbi időben szinte alig költök tápkiegre,valahogy a rendes ételtől sokkal jobban fejlődök.napi 1-2 turmix ha lemegy,multivitamin,kalcium-magnézium és cink.már az omega3 ról és az izületvédőről is leszoktam.Azt eszem amit kevin lewrone mutatott be egy videójában.párolt zöldség,rizs csirke vagy hal.napi 6 szor .nekem ez jobban bejött mint amikor elfogyott havi 3 doboz BSN syntha 6(közel 7 kiló proteinpor).most kb havi 1 2,2kg-os fogy.a BSN jött be nekem leginkább meg a Gasparis myo.
2012. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 big dog ***** válasza:

Van még kb 30márka ami jó és kedvező az ára.

Scitec és ON drága. Gaspari myo megéri 11 körül,nagyon jó az összetétele. Scitec vitaminok nem rosszak. Nézz körül.

(ne a shop.builderen)

2012. febr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat megabodyn nézelődtem még.
2012. febr. 14. 16:11
 8/8 Tomika05 válasza:
Scitec szerintem elég jó.
2012. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!