Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 47 éves vagyok és 66 kg a 167...

47 éves vagyok és 66 kg a 167 cm-emhez. Leírni is szürnyű, de nem szeretek mozogni és sajnos nem is teszem. De lelkiismeretfurdalásom van miatta és most szeretném elkezdeni. Mivel kezdjek?

Figyelt kérdés
Jó lenne az erőnlétemen is javítani és nem ártana egy kis alakformálás sem. Mi az a minimális mozgás, amit még érdemes forszíroznom (a túl gyakorit hamar megunom, és jön a kifogáskeresés)? ODM
2009. jún. 3. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem annyira nem jött le, hogy mi a probléma...

Nő vagy férfi vagy?

2009. jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

szerintem nö, de nem az a lenyeg, a kerdes lenyege, hogy nem szeret mozogni, de megis szeretne valamit elkezdeni, mivel kezdje, ami nem tul megeröltetö, es szep lassan bele lehet jönni...

Amugy: uszas, seta, kirandulas, bicikli... ezek mind jok mozgasnak, de az uszason kivül nehez elunni, mert mindig mas...

2009. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is hasonlóképpen vagyok, csak éppen nem a mozgással van bajom, hanem, hogy egyedül nincs kedvem nekiindulni semminek. :( Nagyon szemezek már hosszabb sétával, esetleg kocogással, de attól tartok, az életem elunnám közben. Beszereztem mp3 lejátszót, sokat várok tőle:)
2009. jún. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

-séta,és , vagy kerékpár.

egyedül viszont unalmas.

-futás , ha nem vagy hozzászokva , bedagadhat a térded 2 héten belül,

-úszás , jó ,viszont fürdőruhát kell felvenni,és sok pénzbe kerül az uszoda.

tartós ,hoszútávú mozgás : pl:szobakerékpár,vagy fitnesbérlet egy jó társasággal.

vagy vegyél egy kutyát.komolyan mondom, egy kutya napi sétáltatása 2-3 óra .és hosszú távú 8-15 év!

csökkenti a streszt is.:)

2009. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Helyetted senki nem fogja lemozogni azt a plusz 10 kilót ami rajtad van. Nem is értem milyen alapon akarsz az alakodon és erőnléteden javítani, ha a legelemibb dolgokat sem vagy hajlandó betartani és ezt le is írod. Ezek a dolgok, amiket el szeretnél érni, több hónapos, a te esetedben már éves célok. Ilyen hozzáállással, hogy mi az a minimális erőfeszítés, soha nem érheted el a kívánt célodat. Azt kérdezd, mit TEGYEK, ne azt, hogy árasszatok hamis bíztatással és vállveregetéssel, hátha összeszedem magam és 1 hétig tornázok, mert ez nem így működik. Ennyi.
2009. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el jó pörgős tánc órákra. Mellette ne egyél túl sokat és ha egyszer kétszer elmennél futni esetleg csak kocogni hidd e sokkal jobb lesz.
2009. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen plusz 10 kiló???

56 kg-san úgy nézne ki, mint egy csontváz!

Mozogni kellene tényleg, de fogyni egy dekát sem!!

2009. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!