Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tapasztalatok érdekelnének,...

Tapasztalatok érdekelnének, ki hogy fejlődött futásban? Hogy kezdte, mennyivel és mennyi idő után tudott jóval többet elfutni.

Figyelt kérdés

Nekem 3200 métert kellene lefutnom teljes magabiztosággal, kb. 17 perc alatt. Most a fele megy úgy, hogy tényleg nem lehelem ki a lelkem, de utána már nagyon erőlködni kell. Mennyi idő alatt érhetem el minden napi futással, hogy menjen a 3200 is? Napi egy órát lejárok futni, mindig egy kicsivel többet az igaz. Lefutom ,amit tudok egyszerre, eztán sétával váltogatom.

ELőre is köszi a válaszokat!

Ja, és még valami! VAn valami technikája a futásnak? Tehát ,hogy hosszút lépjek, a talpam hogy érkezzen a földre, a légzést már valamennyire érzem.


2009. jún. 3. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy honapra volt szükségem, hogy a semmiböl menjen 3000m 12perc alatt! Mindig egy kicsivel többet futottam, a sarkadra érkezz s ugy gördüljön àt a talpad a làbujjhegyekre! De mikor kellett, az adrenalin löket miatt simàn lefutottam! :) Huzozkodni pl. soha nem birtam most sem, de mikor ez volt a feladat 10et birtam megcsinàlni, mai napig nem tudom hogy a fenébe sikerült! :) Felvételire készülsz?
2009. jún. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen arra... Te is felvételiztél valahova? Remélem én is,hogy egy hónap alatt menni fog, valahogy én is úgy számoltam magamnak, ahogy érzem hogy megy. Ma tesztelgettem hogyan könnyebb futni, milyen lépésekkel. Igazábaól a 3000-3200 méter nem is olyan nagy teljesítmény csak azért mégis húzós, szinte a semmiből kezdeni. Még a fekvőtámasszal küzdök :) ! De menni fog az is remélem! Köszi, hogy írtál...

2009. jún. 3. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!