Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A netről lehet valahol küzdősp...

A netről lehet valahol küzdősportot tanúlni?

Figyelt kérdés
Az MMA nagyon érdekelne de se bármit szívesen megnézek ,ja és fiú vagyok.
2009. jún. 2. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy youtube-n rengeteg oktató videó van , de NEM LEHET netről küzdősportot tanulni . Ne légy lusta elmenni edzésre . Ja és az MMA egy olyan küzdősport, ahová kell az erős fizikum , és az pláne nem tanulható meg netről . Szóval a kérdésre válaszolva : NEM .
2009. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez már ilyen újhullámos mindent a netről kérdés, de sajnos el kell keserítsük a kérdezőt: ez nem COD4, hogy neten keresztül is meg lehessen tanulni. Csak ha elmész edzésre.
2009. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem profi szinten gondoltam hanem csak 1 pár alapmozdulatot de azért köszönöm a válaszolóknak
2009. jún. 2. 19:20
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi az a COD4?
2009. jún. 2. 19:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Call of Duty 4 :D:D Egy II. világháborús játék .
2009. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ja aszt ismerem
2009. jún. 2. 20:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha már előtte küzdő sportoltál pár évet akkor lehet tanulni netről egyébként nem igazán.
2009. jún. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De honnan
2009. jún. 3. 04:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Én mondtam : www.youtube.com

Beírod az adott küzdősportot ( pl. MMMA , kung fu , karate stb.) és keresel oktató videókat (rengeteg van) és megpróbálod őket megcsinálni a szobában . De azt kéne végre megérteni , h NEM LEHET NETRŐL KÜZDŐSPORTOT TANULNI !!!

2009. jún. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!