Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel edzek a fenekemre?

Mivel edzek a fenekemre?

Figyelt kérdés
Az oldalsó részére szeretnék edzeni,hogy ne legyen ilyen beesett,hanem szép formája legyen, és alulra is, hogy ne lötyögjön.:S Egyébként nagyon vékony vagyok,tehát nem emiatt, szimplán csak szeretnék formás feneket:) Milyen gyakorlatokkal tudnám pont ezeket a területeket formázni?
2009. jún. 1. 19:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi kérdésben: eddzek* kis helyesírási hiba, fáradt vagyok:)
2009. jún. 1. 19:50
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz be egy Rubint Réka DVD-t mondjuk a 4-est. A guggolások remekül formálják a popsit és van rajta egy 20 perces popsiformáló program is.

Kitartással szép eredményt lehet elérni.

Rövid időn belül kapható lesz a legújabb DVD is! Én már arra készülök, nagyon várom!

[link]

2009. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
aham jók a DVD-k, de ha kondit is szeretnél mellé, akk bicikli, vagy futás, kocogás:)...
2009. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyél konditerembe: guggolás, kitörés stb.. mehet. Ezekben a Rubint Rékás hülyeségekbe én meg nem hiszek :) Bár lehet azért mert férfiból vagyok
2009. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Válladra kapsz egy 2 kezes súlyzót pakolsz rá súlyokat, és le guggolsz majd fel állsz. És ezt így csinálgatod. Én is férfiből vagyok, konditerembe is járok mindig, ezt szoktam, bár ez inkább combra megy, de nem rossz fenékre is.


Mondjuk én már 40 kilóval csinálom, de ez mindegy, ha nem jártál még akkor azért ne szakítsd meg magad :)

2009. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!