Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc sportod?...

Melyik a kedvenc sportod? Miért? Űzöd ezt, vagy csak TV-n nézed? Mit sportolsz? Mit sportolnál?

Figyelt kérdés
szeretnék nemet és kort:)
2009. máj. 31. 20:15
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Nagyon imádom a futást...Indokolni nem tudom,egyszerűen csak imádom...Nézni ritkán szoktam...Régebben űztem,és imádtam a versenyek előtti izgalmat...Sajna mostmár nincs időm hozzá...16éves lány...
2009. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Downhill

És szívesen nézem de legszívesebben űzöm

Mert szeretem a természetet az izgalmakat

2009. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
en hokiztam iskolas koromba es most oreg fiuk csapataban folytatom de azonkivul tvben nezzem mindig ha van
2009. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Squash és tenisz. Az elsőt űzöm rendszeresen. Azért a kedvencem, mert izmosít, pörgős, fitten tart. A teniszt még nézni is élmény, annyira szép sport számomra. 30/L.
2009. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

MMA

Ha tudom élőben nézem a nagyobb gálákat.

2009. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Forma 1. Sajnos csak nézem. Utcai autóval meg se próbálom utánozni őket :)

Régen fociztam, azt is szeretem, de már csak nézem. Meg még korábban általánosban volt, atlétika, kézilabda. Kézilabdát is szoktam nézni.

2009. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Lovas sportokat szeretem nagyon :) Néha űzöm is, de inkább még csak a kezdő fázisban vagyok, terepen még nem voltam. De egyszer eljön annak is az ideje :)


MEg hastáncolok, bár nem számítják a táncot sportnak, sokszor nagyon izzasztóak az órák( minden táncnál így van), régen küzdősportot tanultam az nem fárasztott ki feleannyira sem, mint a tánc...

21/L

2009. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Úszás és Freerun & parkour


Mindekettőt űzöm, az úszást mondhatni "profi" módon. Nah jó...nem profi, de tudok minden olimpiai úszást, és a mentést, de a bajnokokkal azért nem hasonlítom össze magam!


A Freerun & parkourt most kezdtem el csak, még zöldfülű vagyok, de érdekes sport. :) Jól lehet menekülni vele, és nem utolsó sorba a látvány is jó (front-, backflip, stb.).


Az úszást unom nézni, számomra élvezetesebb, ha én csinálom. A Freerun & parkourt a YouTube-on szoktam nézni, és ott nézek tanító videókat is! :)


Azért ezek a kedvenc sportjaim, mert ezeket élvezem, próbáltam már küzdősportot, focit és sokminden mást is, de azok nem az erősségeim! :)

2009. máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szeretem a teniszt, még elsős koromban játszottam is, de már nincs időm rá, így csak a tévén nézem :( de mindig a szívem csücske marad :)
2009. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én foci nélkül nem tudom elképzelni az életem...10 éve focizom hobbiból,3éve csapatszinten,nemtudom leírni,hogy pontosan miért,de imádom a sportot,és ez manapság ritka :) előttem még az élet,de mindig sportolni fogok,mert egyszerűen a LÉTEMMÉ VÁLT A SPORT :D F/14
2009. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!