Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kell táncolni szórakozó...

Hogyan kell táncolni szórakozóhelyeken?

Figyelt kérdés

sajnos semmi tapasztalatom nincs, és fogalmam sincs hogyan kell táncolni. Tegnap voltam egy szalagavató partin, és az ide-oda lépkedést nagyon hamar meguntam, ezért inkább csak próbáltam figyelni a többieket. Valami olyan táncot szeretnék, aminek az elsajátítása nem nehéz, viszont látványos. Ha van rá lehetőség, egy videót is szeretnék kérni az ajánlott tánc mellé, amit nézegethetek és az alapján tanulhatok is

15/f



2012. jan. 28. 22:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Videó alapján SOHA nem fogsz megtanulni táncolni, elmész, figyeled hogy csinálják, beállsz tükör elé, hogy lásd is a mozdulataidat, úgy talán. Először fejben kell összerakni a koreográfiát, másrészt meg ugye ha egy 3-4 éves "trendet" kezdesz el táncolni az szerintem elég röhejes lesz, bár te tudod.
2012. jan. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
a lényeg: meg akarok tanulni táncolni :/
2012. jan. 28. 23:39
 13/16 anonim ***** válasza:
A lényeg: Minek mész szórakozóhelyre, ha nem érzed ott jól magad?
2012. jan. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem írtam hogy nem érzem jól magam
2012. jan. 29. 00:09
 15/16 anonim ***** válasza:
2012. jan. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
2017. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!