Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan menjek így táncolni? :' (

Hogyan menjek így táncolni? :' (

Figyelt kérdés

Mivel legjobb barátnőm szülei nem kedvelnek valamiért, ezért nem tudok vele menni táncra. Van egy másik barátnőm aki most jár táncolni, de ő még olyan korú, hogy a szülei nem engednék el szerintem velem busszal (mivel az edzések este 7-től vannak, és most hamar sötétedik). Engem meg anyu nem enged egyedül buszozni, mert hamar sötétedik... tanácstalan vagyok :( egyedül meg félnék elmenni még nyáron is, mert ott mindenki ismeri egymást, én meg új lennék.


segítsetek! 14/L


2012. jan. 11. 18:09
 1/2 anonim válasza:

Miért a szüleid nem tudnak elkísérni?

És az hogy új lennél az csak egy darabig tartana mert utána már Téged is ismernének egy idő után. Vagy keress másik tánciskolát ahol nem este 7től vannak edzések. :)

2012. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudnak a szüleim elkísérni munkájuk miatt :S
2012. jan. 11. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!