Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért vagyok mégis ennyire...

Miért vagyok mégis ennyire könnyű?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves fiú vagyok és az a problémám hogy valami miatt annyira könnyű vagyok. Nem az hogy nem tudok hízni, tavaly mikor direkt erre mentem fel is jött 10 kg körülbelül de akkor is csak 65 kg voltam. Pár éve edzek , jó izmos vagyok (de persze nem egy testépítőhöz képest, hanem mondjuk az átlaghoz) ami mellett még van egy kis zsír is elenyésző mennyiségben. A lényeg hogy ha megkérdezek valakit hogy hány kg lehetek mindenki rávágja hogy 70-75 volt aki 80-at mondott de amikor ma mértem magam 59kg voltam! Nagyon rossz hogy ilyen könnyű vagyok pedig a csontjaim sem vékonyak (látszik pl: csuklómon) és a vállaim is szélesek. Emellett sokan néznek hogy mégis miket nyomok ki de ha elmondom nekik hány kg vagyok el sem hiszik.
2012. jan. 24. 20:48
 1/4 dirtboy ***** válasza:
szarul saccolnak vagy nagyon be vagy öltözve.
2012. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szó szerint úgy érzem magam néha mint aki fel van fújva. Érthetetlen számomra de tényleg. Amúgy sose szedtem semmit csak edzek és a karom nem nagy szám tudom de olyan 36-os körül van. Jah és 174 cm vagyok. Még az oldalam is vastag meg tényleg a vállaim combjaim is izmosak. Nemértem miért vagyok csak 60 kg :S .
2012. jan. 24. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
annyira azért nem lehetsz izmos 170centisen és 60kilósan :)
2012. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha olyat kérdezel aki nem ért hozzá nem csoda,hogy nem tudja megsaccolni a súlyod
2012. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!