Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudnék magyar országon...

Hol tudnék magyar országon Titan guggoló ruhát vásárolni a titanpoweron kívül?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 13:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
és ha televagy akkor megmondanád,h mi értelme ennek a sportnak? hát azért szoktam néhanéha olyan 150-be beleguggorászni, de nincs kedvem azért szétvágni az egészségemet(hormonálisan és/vagy izületileg),h más megnézzen,h mien jól nézek ki vagy azért,h más megnézzen,h fúú de kemény az a gyerek mennyivel nyom.
2009. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A nyers erő testvérkém! 150-el melegítek! de figyelj a ruha nem első sorban arra van hogy olyan használja aki tele van hanem olyan aki szereti ezt a sportot és tudja hogy a ruha segít neki és biztonságosabb is benne guggolni meg ugye a versenyeken valamennyi embernek van ruhája és használja is és mondjuk ha neked nincs akkor elesel összetettebna ha jól segít a ruha olyan 65-70 kilótól ami nem mind egy!
2009. máj. 31. 19:22
 13/15 A kérdező kommentje:
Különben meg semmilyen más sport sem jobb mint akár ez. Attól hogy valaki ilyen kérdést ír nem azzal kellene jönni hogy "tele van" persze vannak olyanok is biztos hanem ha tud segíteni akkor segítsen! A hibáért meg elnézést nemigen szoktam visszaolvasgatni mit írok!
2009. máj. 31. 19:26
 14/15 anonim ***** válasza:
47%
Erőemelő teremben edzettem. Aki ruhában versenyez azok tele van cuccal.... Aki még nem cuccozik az még csak szórakozik ilyen versenyeken. Aztán jön a cucc akkor már lehet komolyabb eredményeket csinálni aztán ha ott is vége a dolognak akkor jön a ruha. Ha te cucc nélkül versenyzel ruhában az elég vicces. Az kb olyan mintha az autógyártásban átugornák a motor beszerelési részét. Melyik szövetségnél indulsz?
2009. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jo regi ez a toppic. A Magyarorszagot tenyleg illene rendesen leirni. Mondjuk en meg nem hasznalok ekezetetk. De te utolso kommentelo mekkora egy f*sz vagy! :-) Mar bocs...aki ruhaba edz az tele van cuccal, meg ilyesmi...hulye. A ruha elvileg ugy szuletett, hogy vedje a sportolot az izuleti serulesektol, sajnos a fejlesztesek ott tartanak, hogy mar van olyan ruha ami akar 100 kg-ot segit. De az egyszeru egyretegu ruhak barki szamara elerhetok. Ez egy mas sport az eroemelesen belul. Kepzeld en nem vagyok tele cuccal, megis ruhazom. 80 kg-san tudok guggolni ruha nelkul 220 kg-ot, 60 kg-ot huzok ki a ruhabol, szoval kozel 300-nal jarok. Azert hasznalom, mert pl IPF szovetsegnel nincs ruha nelkuli europa-vagy vilagbajnoksag, igy kenytelen vagyok ruhazni...ne irj olyan helyre, amirol fingod nincs!


amugy: www.powerman.hu

2013. febr. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!