Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rubint Réka DVD-ivel mennyi...

Rubint Réka DVD-ivel mennyi idő alatt érhetek el látványos eredményt?

Figyelt kérdés
Évek óta nem sportoltam semmit, de tényleg semmit. Nem vagyok kövér, a hasamon és a combomon van egy kis felesleg, 168 cm és 52 kg vagyok. A BMI-m soványnak titulál, pedig nem vagyok az. És még az érdekelne, hogy ezek fogyasztanak is a felesleges zsírrétegből, vagy csak alatta kezdek izmosodni? Szóval lehet, hogy izmos lesz a hasam pár hónapon belül, de a zsír továbbra is el fogja takarni, mert abból egy grammot sem dolgozok le?
2012. jan. 19. 00:55
 1/2 anonim válasza:

Háát ez az ételektől is függ.ha tornázol+ plusz minden nap mekiben kajálsz akkor nem lesz semmi eredményeXD

szval ehhez egy jó kis étrendet is össze kell állítani.

2012. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem eszek gyakran gyorskaját, de nincs alkalmam rendszeres étkezés kialakítására. Sokat rohanok és kiszámíthatatlan, hogy mikor/hol/mit tudok enni. Van, hogy egy nap egyszer eszek, van hogy ötször is. Nekem max a torna marad, a diéta biztos nem.
2012. jan. 21. 23:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!