Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi értelme ennyire dícsérni...

Mi értelme ennyire dícsérni dicsőíteni a sportokat? Rosszul teszik az emberek

Figyelt kérdés
annyira agyon van hangoztatva mindenfelé hogy milyen egészséges közben meg nem veszik észre magukat az emberek...figyeljetek már, az alap bárminél hogy jól leizzadsz és kifáradsz.-kellemes. mehet el a szabadidőd alvásra ha akarsz valahogy kinézni. akkor ott vannak a sportsérülések. meghúzódnak itt-ott eltörik kezük lábuk, szétrúgják egymást, sportága válogatja. ami ugye hozza magával hogy öreg korukra jól le lesznek harcolva, hát ezek szerint nem is akarnak sokáig élni. az is ott van még hogyha teszem fel baromi jó leszel egy sportban utazgathat egyik helyszinről másikra, felkészülés folyamatosan, visszavezetődik az első dologhoz, nem marad ideje semmire. és előjönnek olyanok is, ne említsem, hogy hopp egyszercsak megáll egy kosarasnak vagy focistának a szíve, hirtelen halál.. a nagy sportemberek...no comment. láthatjátok mennyi érv van ellene nem kéne ezért annyira hangoztatni mennyire is jó a sport..nem gondoljátok?
2009. máj. 25. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hát úgy látszik te még sohasem sportoltál és ez valami irigység lehet vagy nem tudom, ami ezt mondatja veled..

igaz, hogy a sport veszélyes, de ennyi erővel ne is járj dolgozni, mert az is az.. és nem tudod hogy milyen érzés sportolni, mennyire felszabadult, boldog vagy, nem beszélve a győzelmi sikerekről.. balesetek történnek, de nem arra kell számítani, hogy balul fog valami elsülni. és a világon kb több millió sportolóból alig-alig történik baleset, és ezeknek sokszor meg is vannak a magyarázataik... és én személy szerint is sportolok, nem is kis veszélyyel járó sportot, s tudom, hogy valószínűleg hamarabb fognak majd pl az ízületeim tönkre menni egy kicsivel, de sztem megéri.. kérdezz meg egy nyugdíjas sportolót.. Buzánszky Jenő vagy Grosics Gyula pl... én inkább most élek, sportolok mint 80 évesen szaladozzak...

2009. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerettél volna elmenni sportolni, de nem vettek be, ezért mondod ezt, mi?

Ennyi erővel valóban, ne menj ki az utcára mert a fejedre eshet egy virágcserép és meghalsz.

A sportot jó nézni, jó csinálni is. Ha nézed, szórakozol - és nem sérülsz meg, valóban. Ha csinálod, lehetőségek vannak előtted: boldog leszel tőle, élvezed - és ha jó vagy - híres lehetsz, népszerű, és még pénz is van benne. Nem kevés.

2009. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem, nem az irigység szól belőlem, és ne mazért mert nem vettek be, én sosem szerettem sportolni kifejtettem az okait a kérdésben.
2009. máj. 25. 20:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom neked is van valami hobbid, ha van akkor arra te is szívesen szakítassz időt, nem? Na a sportolóknak is ez majdnem olyan mint a hobbi, én is sportolok, napi szinten, és mellette más hobbim is van, és igen, elvesz sok időt mástól, de nem érdekel, mert nekem ez jó, és ezt szeretem. Meg amúgyis, amire akarjuk hogy időnk legyen arra úgyis van időnk, amire meg nincs az úgysem annyira lényeg. Az sem törvényszerű hogy megálljon a szíved, mert sportolsz, de ha így van, kit érdekel? Legalább jól éreztem magam, és úgy éltem ahogy akartam. Úgyhogy az egy jónagy baromság amit írtál, de ha neked ez a jó, akkor csak kerülj el minden sportot, aztán nézzél ki lúzerül, és ha öregember leszel, legalább elmondhatod, hogy neked mindenre volt időd.
2009. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Akárkinek megállhat a szíve hirtelen erről nem a sport tehet...

Bár megértelek , mielőtt komolyabban elkezdtem sportolni talán én is ezt mondom ,de azóta már más hogy gondolom...

Ajánlom neked hogy kezdj el sportolni.

2009. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Egy kocka vagy aki nem sportol és nem tudja elfogadni hogy mások fociznak és eredményeket érnek el.Pattogtasd csak a pattanásaid a gép előtt te kocka.Remélem wowon ellopják a cuccaid.=)
2010. aug. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Istenem sok sörhasú lusta XD .Valakinek képzeld pl. a foci az élete és felad érte olyanokat amit te el nem tudsz képzelni,meg tud tenni érte olyanokat amiről te álmodni sem mersz,ez a küzdőszellem!!!Én focizok,kondizok,úszok.Tök jó lenne ha valahogy összetudnánk hasonlítani h ki az egészségesebb erről ennyit........
2010. aug. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
az előző vok.Minek ajánljátok neki h sportoljon?Nem látjátok hogy áll az egészhez?Maradjon ilyen ha ezt akarja xD De a hambit,colat nyomassad befelé nehogy a végén sportos legyél.... :P xD xD
2010. aug. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Akkor ücsörögj csak a gép előtt rohadt kis kocka . Fogadok ki se nézel sehogy . Olyan ostoba vagy . Azért mert neked nem tetszik valami ócsárolod . Ásd el magad .
2010. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aki sportol, nem él sokáig? Te hülye vagy.

Az rtl klubról tájékozódtál?

2010. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!