Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Expandertől gerincsérv?

Expandertől gerincsérv?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam egy fém rugós expandert, a benne lévő ö5 rugót alig bírtam mozdítani, ezért inkább levettem a 3 középső, és csak a két szélsővel próbálkoztam. A hátam mögött kihúztam, de óvatlanul engedtem vissza ezért kicsit visszacsapott. Most szörnyen fáj a gerincem, amit valami terhelés ér, pl ha egy vödröt próbálok felemelni, vagy ha csak a kezemet.
2012. jan. 8. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló problémám,és pont ahogy írtad,a hirtelen visszacsapás engedése válthatja ki az ilyen jellegű húzódásokat.Kicsit pihentesd,hanyagold az azt a területet terhelő gyakorlatokat,kenegesd,vegyél forró fürdőt.Ha több hét után is(vagy épp most akár)nagyon súlyos akkor nézesd meg,nem veszíthetsz vele semmit.
2012. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem attól van,max rásegített.

a gerinctornát kezd el feltétlenül.

ha nincs végtag zsibbadásod,akkor az nem sérv.

valszeg kinyomódott a porckorong.

persze ha nem kezded el a gerinctornát és nem nyomod vissza vele a kitüremkedést és átszakad,akkor simán lehet belőle porckorong sérv is.

2012. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Expandert hagyd a fenébe ,rohadtul veszélyes és nincs értelme ,de tényleg semmi
2012. jan. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyébként sérved nem hiszem ,hogy lett ez a fájdalom előszokott fordulni pihentesd amikor tudod és elmúlik , ha gondolod nézesd meg , mert nem veszitesz semmit ,de én szerintem semmi baja nem lesz .
2012. jan. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, 1 nap alatt nem lett sérved, csak csúnyán meghúztál egy izmot. Pihentesd, kenegessétek izomlazítóval és a későbbiekben máshogy eddz, az expander nem kezdőknek való.
2012. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!