Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a speedfitne...

Mi a véleményetek a speedfitnessről?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni, hallottatok e már róla,próbáltátok e már,mit gondoltok az áráról, a hatékonyságáról, szeretitek e, valamint van e rá lehetőségetek abban a városban ahol laktok.És bármi ami eszetekbe jut erről vagy véleményetek van róla szívesen venném, ha megosztanátok velem.Köszönöm szépen! :)
2012. jan. 3. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
nem untatnálak hosszan: vajon 1000 sportolóból miért nem használja 1000 ezt az edzés lehetőséget, ha olyan hatékony? mert komoly edzésre fordítják az idejüket. ennyiről van szó. nincs rossz mozgás vagy edzés, csak van amit fölösleges csinálni, helyette sokkal hatékonyabb edzéseket is lehet használni.
2012. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Azt én is gondoltam, hogy nem élsportolók használják ezt az edzésformát, hanem "átlagemberek". Így esetleg van haszna,mit gondolsz?
2012. jan. 3. 13:38
 3/13 anonim ***** válasza:

minden mozgásnak van haszna.

szerintem nem ér meg több 10ezer forintot, mert átlag ember rendszerint nem tud ennyit hóról-hóra magára költeni, ha mellette egészségesen is étkezik, eleve költ bizonyos vitaminokra, drágább jobb minőségű élelmiszerekre.

egy bérlet, 10-12 alkalom meg mennyit számít? valaki írja, hogy már pár alkalom is változást hoz, tök jó meg minden. oké, és mi lesz utána? 1 hónap alatt még ha célirányosan is táplálkozik az ember, se fogyni nem lehet sokat, se izmosodni.

ha meg valaki ide tud járni mert van rá pénze, nem kell erőlködnie? hát, ki lehet próbálni, lehet szeretni, de életvitelszerűen így edzeni nem tudom meddig lehet..

2012. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltál és kifejtetted a véleményed!
2012. jan. 3. 13:49
 5/13 anonim válasza:
50%

Nekem bejött nagyon.

Bár nem vagyok kövér csak feszesiteni akartam, és nagyon megdolgozott, igazán olyan érzés volt mintha lementem volna kondizni és az egész testemet átdolgoztam volna.

2012. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
szia,nekem is bejött,ajánlom mindnekinek!!ö9rülök h felfedezték!
2012. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Csak ajánlani tudom! Egyáltalán nem sportolok, vagy járok edzőterembe. Nem vagyok túlsúlyos csupán a hasam környékén vannak problémáim. 4! alkalom után centikben mérhető az eredmény, legalábbis az én esetemben (-4 centi). Kompenzálja az árat az, hogy melletted van egy edző, aki megmondja, mit és hogyan csinálj, illetve a rövid időtartam.

Hangsúlyozom, nem sportolok, nem értek hozzá, tehát nem tudom, hogy ugyanezt az eredményt elérném-e sima konditeremmel.

2012. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

sima konditeremben ilyen hamar nem érted volna el!

én is járok és csak ajanlani tudom,1 honap alatt egy ruhaméretettel kevesebbet hordok,narancsbör eltünt,és tényleg úgy nezek ki mint aki edzőterembe jár.izmos lett a karom a hasam!nagyon szuper,hamarabb is kitalálhatták volna!!

2012. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A természetes edzést semmi sem helyettesíti. Valóban lehet változni a speedfitnesstől,például a popsit nagyon megemeli,de fogyni a legritkább esetben lehet tőle, inkább tónusossá válni. Ez tipikusan a lusták sportja. Ha már gyors edzést szeretnél,inkább a Power Platet javaslom..tényleg hatékony. Ráadásul a speedfitness nem kevés eü problémát képes okozni...de ezek persze nincsenek nagy dobra verve...Elég csak belegondolni,hogy áramot vezetnek a testedbe..://
2013. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Áramot vezetnek a testedBE???!!!!!

Úristen!! És eddig hányan élték túl?? :D:D:D

2013. júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!