Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sokat fogok fejlődni 6hónap...

Sokat fogok fejlődni 6hónap alatt? (kondizás)

Figyelt kérdés

Nos, nyárra szeretnék jól kinézni. Most el vagyok hízva, 168 cm és 70 kg. Heti 4x mennék kondizni, és rendszeresen futnék is minden nap, ezek mellett két foci edzésem is lenne a héten. Ja, és nem csak nyárig fogom csinálni, hanem nyáron is, és rendszeresen lefogok járni az elkövetkezendő években.

Tehát kifogok így szálkásodni? Vagy ha nem is kiszálkásodni, de jól fogok kinézni nyárra?


2012. jan. 2. 11:39
 1/8 dirtboy ***** válasza:

azt hogy hogy fogsz kinézni nem tudom.

szálkásító diéta legyen és aerob mozgás.

ezzel heti 1kilótól megszabadulhatsz.

gondolom fiú vagy szóval túl sokat nem kéne fogynod mert még elfogysz,a női súly meg sz ar egy férfinél.

én a tömegnövelést ajánlanám majd de dönts el te.

2012. jan. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:
tömegnövelés alatt persze izomtömegre gondolok.
2012. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Okés köszi a válaszod :D

Ja nem akarok ilyen cingár lenni:D

És a kajára is odafigyelek. Nem eszek fehérkenyeret, disznóhust meg ilyeneket :)

Jah és még pár dolgot írhatnál ha értesz hozzá, hogy miket egyek!

2012. jan. 2. 11:45
 4/8 dirtboy ***** válasza:
bodybuilder.hu-n komplett étrendeket találsz csak ki kell választani a neked valót.
2012. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tennék hozzá, hogy ha most kezded, akkor ne menj 4-szer kondizni, elég lesz 3-szor is, főleg 2 fociedzés mellett. Nem tudnál regenerálódni, ami fontos feltétele az izomnövekedésnek.
2012. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké , de a futást azt minden nap csinálhatom nem ?
2012. jan. 2. 12:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Én abból is vennék vissza helyedben. 3 kondi + 2 foci mellé nemigen kell több, ha izmot akarsz felszedni.
2012. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi :)
2012. jan. 2. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!