Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha rendszeresen edzek és...

Ha rendszeresen edzek és mellette futok akkor nem nőnek az izmaim?

Figyelt kérdés

26 éves 176cm magas srác vagyok. Pont 1 éve kezdtem rendszeresen futni járni. 84kg-s voltam 2011 januárban és szptemberre leadtam 12kg-ot. Szeptember óta 72kg vagyok és tartom a súlyomat. Kb október óta radikálisan kevesebbet futok, mert kevesebb időm van rá. Viszont elkezdtem egy kizárólag saját súllyal (súlyzók nélkül) végezendő edzésprogramot amivel némi izmot szeretnék pakolni magamra. Az a "problémám" hogy nagyon hiányzik a futás és azt sem szeretném abbahagyni. Ha az edzésprogramom szerint edzek és mellette futni is megyek akkor ez hatással lesz az izmaim növekedésére?

(Semmiféle kiegészítőket nem szedek és nem is fogok. Nem a látványos "víz" izmokra gyúrok hanem az igazi erőre. Egy könyv szerint edzek, aminek a címe: Fegyencedzés)


2011. dec. 26. 17:09
 1/6 dirtboy ***** válasza:

szóval tanácsot kérsz és beszólsz előtte a válaszolóknak.

akkor válaszoljon neked az aki akar én, biztos nem fogok.

2011. dec. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a vízizom kifejezés nagyon tetszik. Szóval aki proteint szed szerinted annak vízizma van?
2011. dec. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Fegyencedzéstől nem fog túlzottan nőni az izmod, ezt hidd el nekem, vagy hiába írja a könyv. Ahhoz hogy láthatóan szép nagy izmaid legyenek, olyanok, amilyenekre te gondolsz, ahhoz konditerem kell, és nem kevés edzés. Nem akarom leszólni a fegyencedzést sem, nem hülyeség, de nem erre van kitalálva, hanem erőszint növekedésre. Erős lehetsz tőle, de igazán izmos nem. Ha pedig kondiznál, és súlyzós edzést végeznél rendesen a futás mellett, hidd el nőnének az izmaid. Én 10 éve futok, és 8 éve kondizom, mégis elég magas eredményeket értem el.

A kiegészítőket meg ne keverd össze a szteroidokkal. A kiegészítők a táplálkozást segítenek kiegészíteni, hogy maximálisan jó legyen, nem izomnövelő szerek. A kiegészítő nem vízizmot ad, hanem ésszerű, és kidolgozott használat mellett igazi izmot és erőt.

2011. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, de nem szóltam be senkinek. Elmondtam a véleményem erről... ennyi. De nem szeretnék ebbe belemenni. Iagzából csak a kérdésemre szeretnék választ kapni.
2011. dec. 26. 17:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Ott a könyv olvasd el mi van benne.
2011. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2011. dec. 26. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!