Van egy MBT cipőre beváltható kuponom, nyertük, de a családból senki nem akar ilyet hordani, inkább eladjuk. Hol hirdessem meg?
Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 16:22
1/3 anonim válasza:
Szia!
Vatera/teszvesz . Milyen a kupon?
mekkor összegre gondoltál?
2/3 A kérdező kommentje:
Bármilyen mbt cipőre be lehet váltani a kupont, így a konkrét összeget nem tudom. Úgy gondoltuk, hogy a kiválasztott cipő árának 90%-át kérjük. Tehát ha valaki kinéz magának egy 50 ezres cipőt, 40-et kell fizetnie nekünk. Tehát végülis 10% kedvezményt kap így.
2009. máj. 21. 18:31
3/3 anonim ![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
válasza:
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
pattintsd le nekem azt a kupont. de azt a 90-10%os arány jó is, csak fordítsuk meg. én fizetek 10%-ot.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!