Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ahhoz, hogy fitness modell...

Ahhoz, hogy fitness modell lehessek? (lent bőv. )

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett ez az izmos,nőies fitness modell test,ami nem az a durva testépítő kategória nőknél,amik miatt a legtöbb nő fél a súlyzózástól.


Nagyon szeretnék én is olyan alakot,jelenleg kb. 3 kiló feleslegem van,az is pocak tájékon.

Ha ettől megszabadultam,akkor utána a body.builderen olvasott étrend alapján és tejsavó fehérjeturmix-al edzések alapján el tudok érni egy hasonló testet vagy ehhez mindenképp szükséges személyi edző?

És a fehérjeturmixon kívül még milyen kiegészítőre lenne szükségem?

És a súlyokat hogyan kell felfele növelni?Erről nem igen találtam információt,tehát,ha én februárba edzek pl. 10 kg-os súllyal,akkor márciusba 15 vagy hogy működik ez,hogy jelenetősen növekedjen az izmom?

Köszönöm.


2011. dec. 27. 10:00
 1/8 dirtboy ***** válasza:
91%

remélem azt tudod hogy nem lehet bárki sikeres fitness modell,sokat számít az alak,a csontozat felépítése,minden esetre biztos hogy jobban fogsz kinézni.

keress fel egy jóféle személyi edzőt aki mindenben segít majd és elmagyarázza amiket nem tudsz.

2011. dec. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A kis felesleggel egyelőre ne foglalkozzál. Nézzél a body.builderen tömegnövelő étrendet a testsúlyodhoz igazítva.

Protein elég lesz, edzés után még dobsz bele 30-40 g szőlőcukrot és megvan a tömegnövelő is. Amikor úgy látod, hogy elég izmot szedtél fel (kevés zsír is menni fog sajnos), utána mehet a szálkásítás, mely után jó esetben marad majd pár kg netto izomnövekedés. Nőként nem kell félned, hogy túl izmos leszel, ez naturálban nem lehetséges.

A súlyokat meg kell próbálnod mindig növelni, amivel épphogy tudod teljesíteni a pl. 3x 10 sorozatot egy-egy gyakorlatnál. Nem minden izomnál fogod tudni emelni a súlyt ugyanabban az ütemben.

2011. dec. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm,de a kérdésre nem válaszoltál.

Második: de hogyan,pl. guggolok 10 kg-al hétfőn 3*8-at ,akkor szerdán már 12-vel 3*8at? Így egy idő után elfogynak a súlyok:D

2011. dec. 27. 10:28
 4/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Hogy hogyan kéne edzened, és mit tudnál kihozni magadból, látatlanba elég nehéz megmondani. A cikket vagy étrendet pedig linkeld ha lehet.

2011. dec. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első hónapban biztos tudod emelgetni a súlyokat, akár edzésről edzésre, de hidd el gyorsan megáll majd ez az ütem és nem fogsz tudni emelni. Ha ez így lenne, akkor már mi is 200-at nyomnánk fekve. :)
2011. dec. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dirtboy ***** válasza:
túl sok információval nem vagy tisztába,szeretek válaszolgatni a kérdésekre,segíteni az embereken de ha sok infóval nincs tisztában a kérdező jobbnak látom ha felkeres egy jó személyi edzőt,ezért írtam azt amit.
2011. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

legalább 3 hónapig edz személyi edzővel.

ő elmond mindent az edzésről,étkezésről,kiegészítőkről,versenyekről,nevezésről.

a mostani világbajnok csaj,aki magyar,1 év edzés után lett bajnok,átlag testről indulva,végig személyi edzővel készülve,étrendet betartva.

szóval ha minden stimmel,akkor gyorsan lehet fejlődni.

de ha ilyen szinten nem vagy tisztában semmivel,akkor az idődet vesztegeted egyedül a teremben és a konyhában is.

a személyi edző időt spórolna és tudást,hozzáértést adna.

uh így működik röviden.

2011. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ez egy nagyon összetett dolog. hogy ki lehet fitness modell, számos dolog kell hozzá, meg persze megfelelő hozzáértés, anélkül nem működik. Jó, és persze nagyon tisztelendő, ha megvan az elhatározásod, és kitartasz emellet. Sokaknak ha nem jön össze, otthagyják. Személyi edző mindenképp kellene a kezdetben, persze legelőször te is utánanézhetsz az alapismeretknek, tájékozódj a dolgokról stb. A szmélyi edző pedig mindent el fog magyarázni, táplálkozás, edzés, és minden ami ehhez szükséges. Sok profinak különben a mai napig van személyi edzője, vagy táplálkozási tanácsadója. Szóva kezdetnek én is ezt tudom ajánlani.
2011. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!