Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek Fitness Modell?

Hogyan lehetek Fitness Modell?

Figyelt kérdés

Sajnos, kis városban élek szóval edzőterembe való edzés nem lehetséges,viszont annyira szeretnék ilyesmivel foglalkozni.

Mit tanácsoltok,hogyan kezdjek neki ? Nem szeretnék nagyon nagy és izmos lenni , mert szerintem csajban nem szép.. valami ilyesmit :

[link]


2011. szept. 1. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
edzőtermet nem nagyon lehet emgkerülni. amúgy hány éves vagy?
2011. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fontos lenne a konditerem. ha arra nincs lehetőséged, otthon elkezdhetnél kisebb súlyzós edzéseket csinálni stb..
2011. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bix ***** válasza:

szilikon photoshop konditerem.


a terembe nem azért járunk mert unatkozunk vagy kell a társaság sajnos. a nőknek eleve sokkal nehezebb izmot felpakolni, tesztoszteron származékok rendszeres alkalmazása nélkül kb lehetetlen.


konditermes edzésekkel és profin összelőtt kajával is évekbe kerül egy nőnek hogy látványos izomzatot akalítson ki, az a hasizom a képen tuti kamu, a combja meg elég tré.


sajnos a termet egy idő után nem fogod tuni megkerülni. ha van pénzed akkor vehetsz gépeket és súlyokat, de egy kézisúlyzóval és egy haspaddal soha nem fogsz ilyet elérni...

2011. szept. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Uh,bombázó a csaj.

Az első versenyre személyi edzővel szoktak készülni.

Ő megtanít edzeni,elmond mindent a kajálásról,össze írja neked,benevez a versenyre.

A következő versenyedre már kiismerheted magad annyira,hogy egyedül készülj.

Ezek nélkül eléggé nehéz lesz,de nem lehetetlen.

2011. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok :)

Sztem nem photoshop, ha utána nézel facebookon fent van : Christina Halkiopoulos

Hát akkor érdeklődöm személyi edző felől,de remélem pár éven belül elérek valamit ebben a sportban :)

Köszönöm mindenki a választ :)

2011. szept. 2. 15:39
 6/6 anonim ***** válasza:
nem akarsz feltenni egy jelenlegi képet? kiváncsi vagyok hogy festesz :)
2011. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!