Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Redis...

Mi a véleményetek a Redis táplálékkiegészítőkről? Próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Már jó ideje ilyet használok, és teljesen meg vagyok elégedve a minőséggel. Az íz persze nem a legjobb, szójánál meg kifejezetten sz@r, de engem nem érdekel...egyébként ajánlom.
2011. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi.

az edzőválaszolba bunny azt mondta mocsoksz@r.

melyik termékeket próbáltad? az íz nem érdekel,csak benne legyen ami kell,ami rá van írva.

2011. dec. 12. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:

A bunny azért mondta azt, mert náluk a webshopban nem kapható, valamint nem egy ismert márka, az biztos.


Neten olvasgattam utána, elég kétes információk vannak, viszont az biztos, hogy Romániában lehet kapni. Szponzorként elég sok helyen meg is jelent (kézilabda, hoki, szkander stb). Amúgy állítólag bevizsgáltatta valaki és nem kamu.


Amiket én próbáltam azok a következők:

-Mass Forte Creatin-R (ezt még pár éve)

-Prot Whey-R

amit most rendszeresen:

-Whey Mass-R

-Prot-R 85


Hát lássuk csak:

-oldódás: megfelelő (szója kicsit csomósodik)

-íz: iható, ha nem vagy punci:D

-hatás: amióta ezeket használom, ugyanúgy fejlődök, úgyhogy ezért is veszem folyamatosan, mert bevált


Ha van még valami kérdésed, írj nyugodtan.

2011. dec. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eddig,napközbe power proteint ittam,de most kipróbálom a prot-r85-öt mert olcsóbb és jobb a beltartalma.

Én is utánanéztem,sokan fikázzák,de minden szabványnak megfelel a cég.

Te is a Redis.hu-ról rendelsz?

12.000fölött ingyenes a kiszállítás(posta),ez is ritka manapság.És jó akciók is vannak a facebook oldalon. Kipróbálom,az íz nem számít mer olyan a belem mint a kóbormacskának :DD

2011. dec. 12. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Grebur.com, én innen rendelek, mivel ez az ember már jóval azelőtt szállította be a cuccost Magyarországra, hogy a redis.hu létrejött volna. Emlékeim szerint a redis.hu (vagyis a redis magyarországi képviselete) még nincs egy éves sem.


Viszont ahogy a termék csomagolás is, úgy az oldal is elég minimalista..kezdhetnének vele valamit, mert szerintem emiatt is tántorodnak el tőle...

2011. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!