Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan hat az aerobik súlyzókk...

Hogyan hat az aerobik súlyzókkal nehezítve?

Figyelt kérdés

Korábban feltettem egy kérdést, de valószínűleg rosszul fogalmaztam meg (gondolok itt a p*nalegyezős és hasonló válaszokra).

Tehát ha pl. fitness kickboxot végzek hetente 5-ször, attól nem izmosodni fogok, hanem fogyni, úgy tudom. Ha pluszban még ehhez súlyzókat fogok a kezembe és rakok a bokámra és úgy csinálom a programot, mi fog történni? Sejtéseim szerint két lehetőség van: szintén nem fogok izmosodni, csak gyorsabban fogyok / a fogyás mellett erősödni is fogok. (Megjegyezném, hogy az előbb kipróbáltam, nem fáradtam el sokkal jobban, de kétszer annyit izzadtam közben, mint szoktam és úgy érzem, jóval inkább átmozgatott így az edzés és jobban is érzem magam utána, mint szoktam.)

Ill. arra az esetre, ha így csak gyorsabban fogyok: léteznek nem fogyasztó, hanem erősítő hatású edző DVD-k, könyvek, netes leírások?

Köszi a segítséget.


2009. máj. 16. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:

"Ha pluszban még ehhez súlyzókat fogok a kezembe és rakok a bokámra és úgy csinálom a programot, mi fog történni?"


Tönkrevágja az izületeid.

2009. máj. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!