Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ropog és faj a terdem gugolasn...

Ropog és faj a terdem gugolasnal es kitoresnel! Pedig fiatal vagyok?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok.Atletizalok,de nem tul kerek a seggem szoval szeretnem kerekiteni. Azt mondtak nekem h a gugolas es kitores a legjobb gyakorlat erre a celra,szoval atletika mellett csinalok erre gyakorlatokat.Van otthon ket ot kilos sulyzonk,azokat a kezembe fogom es ugy gugolok/kitorok. De faj es ropog a terdem a gyakorlatoknal:S mi lehet ennek az oka? Az edzom mondta h vannak izulet vedo keszitmenyek, de nemtudom nem bizom ezekben,fiatal korban is lehet szedni ezeket?16 eveskent is szedhetem? Ha igen milyet szedjek?Nincs penzem nagyon draga dolgokra,csak ami muszaly.olyat irjatok ami nem csak mo-n kaphato mert romaniai vagyok koszi a valaszokat
2011. dec. 11. 15:29
 1/2 dirtboy ***** válasza:

igen szedhetsz nyugodtan ízületvédőt,igyál sok vizet is plusz melegíts be és szabályosan csináld a gyakorlatokat.

remélem étrended már van.

ez jó ízület védő:

[link]

2011. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenekelőtt keress fel egy ortopéd szakorvost! Ha nem ad használható tanácsot (ami sajnos előfordulhat), akkor egy másikat. Csak egy tested van!
2011. dec. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!