Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki genetikailag vékony, nem...

Aki genetikailag vékony, nem tud hízni, idővel annak is megereszkedik a melle és elhízik a naposim-tól?

Figyelt kérdés

Persze a tiszta edzés az első,a naposim csak jóval később kerülne szóba.

Köszi a válaszokat és nem azt írjátok,hogy miért ne szedjek majd,hanem azt,hogy ha szedem,akkor mi lesz.. mert azt olvastam valahol,hogy akik nem hajlamosak a hízásra,azoknak annyira nem vészes a dolog.. tapasztalat esetleg? köszi!

24/F


2011. dec. 8. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Szedd nyugodtan, sósavval vedd be lehetőleg. Ennyi ésszel minek akarsz egyáltalán edzeni? Sőt, egyáltalán élni.
2011. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem azon akarok élni,csak 1-2 kúrára gondoltam.. köszi a válaszodat!
2011. dec. 8. 20:37
 3/14 anonim ***** válasza:
Az oké,hogy steroid,de istenenm MIÉRT PONT A LEGSZARABBAAAAAAAAAAAAAAT????
2011. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

szerinted melyek tartoznak bele a jó kategóriába?

köszi a hozzászólásodat!

2011. dec. 8. 22:20
 5/14 anonim válasza:

Legjobb szteroid a kaja (Rizs,hús stb...)

Tápkieg.:Fehérje+ch,multivitamin


Nincs szükséged még a "cuccokra"!

2011. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

rengeteget eszek így is.. akármikor ehetek akármit,mert nem hízok 1 dekát sem.. :/ sokan irigyelnek,de én meg már k..vára unom.. szeretnék egy sportos testalkatot,nem akarok vékony lenni mindig.. (de azért ne cérnavékonyra gondolj)

és csak kajával nem érek el semmit sztem az edzés mellett... mármint igen,de tuti nagyon lassan.. egy fél évig gondoltam így,aztán egy kis löketet adni,majd azt megtartani... azt az állapotot.. nem akarok nagydarab lenni,csak egy jó kiállású srác szeretnék lenni.

2011. dec. 8. 22:53
 7/14 anonim ***** válasza:
lehet túl sokat mozogsz, ha pl focizol egy héten többször több órát, vagy egy kicsit hiperaktív vagy, egyszerűen ne mozogj semmit. amit csinálsz az annyi legyen, hogy zabálsz, mint az állat és edzel. edzeni próbálj intenzíven és nagy súlyokkal, legyen láb meg minden, de ezt gondolom vágod.
2011. dec. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem mozgok túl sokat,max annyit,hogy besétálok melóba,ami 1-2 km. . elég lusta természet vagyok,szeretek sokat feküdni,pihenni,ágyban enni,laptopozni,aludni.. szóval ez tényleg örökletes vékonyság.. és tartok tőle,hogy ha úgy edzek,ahogyan kell,több évet is várhatok az eredményre.. :/
2011. dec. 8. 23:58
 9/14 anonim ***** válasza:

"és tartok tőle,hogy ha úgy edzek,ahogyan kell,több évet is várhatok az eredményre.. :/"


Ez erről szól b@szdmeg, egy normális fizikum hosszú évek munkája, de büdös a meló mi? Mi az, hogy rengeteget eszel? Majd ha már öklendezed vissza de tudod, hogy még a másik felét is le kell tolnod, akkor nagyjából eleget eszel. Ilyen hozzáállással soha nem fogsz elérni semmi eredményt.

2011. dec. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
de azért az mi komoly már,hogy a kérdésre senki nem tudta a választ.. :D
2011. dec. 9. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!