Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hatasosan beiktat...

Hogyan lehet hatasosan beiktatni a suyzos edzeseket a fegyencedzésbe?

Figyelt kérdés

ugy helyes hogy 6x edzem egy heten ugy hogy hetfön mell es has van fegyencedzs szerint s sulyzos edzesnek pedig karozom!

kedden láb és huzódzkodás van a fegyencedzés szerint de nem sulyozom, aztan szerdán ugyanaz mint hetfön csak mellre korlatot iktatok be!

az nem hatraltatja a fejlödest ha mnden este korlatozom?


2011. dec. 5. 15:17
 1/9 dirtboy ***** válasza:

na most akkor ez hogy is van?

lábat súlyzók nélkül edzed azaz csak erősíted de nem növeled őket,viszont a kart meg súlyzóval edzed ellenben semmi mást nem edzel ezenkívül súlyzóval?

hát ha ez így van akkor igen szép lesz a végeredmény.

egyébként meg sok a heti 6 edzés.

2011. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

mit ajánlanál nekem akkor?

inkabb akkor kuon napokon edzem fegyencel es kulon napokon sullyal?

azert edzem sulyal bicepszet mert elegge fejletlen a felsötestemhez kepest! mit ajanlol haver?

2011. dec. 5. 15:35
 3/9 dirtboy ***** válasza:

így nem tudok ajánlani neked semmit mert a fegyencet nem ismerem hogy milyen,én csak a súlyokkal való edzéshez értek.

még a fegyencedzés könyvet sem olvastam,nem is szándékozom egy oldalát sem olvasni és így nem szeretnék bele kontárkodni hogy azt sem tudom mi van bele írva,milyen az edzés.

azt viszont tudom hogy amit elgondoltál az úgy nem lesz jó.

2011. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
olvastam a 300 edzéstervet meg olvastam olyanokat hogy a sztarok heti 5 napot edzenek es hatalmas kigyurt allatok lesznek par het alatt! ezt hogy csinaljak?
2011. dec. 5. 15:52
 5/9 dirtboy ***** válasza:

sehogy,mert hogy ez baromság hogy pár hét alatt nagy állatok lesznek,ilyen nincs.

hónapokig edzenek,profi edzők segítségével,profin össze állított étrend el és a legjobb termekben de még így sem lesznek állatok pár hónap alatt sem,ahhoz évek kellenének.

2011. dec. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért az nem igaz, hogy a fegyencedzéssel nem izmosodsz. Fognak fejlődni az izmaid nagyságban, de nem olyan mértékben, mintha súlyzóval edzenéd őket. Ezért csinálj egész testre ható súlyzós és saját testsúlyos edzést is. Mellesleg a híddal és kézenállással mi lesz?
2011. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 dirtboy ***** válasza:

persze azért valamennyit fog fejlődni azt tudom lehet rosszul fogalmaztam,de nem sokat.

youtube-on is van ilyen fegyencedzős aki láb nélkül csak a két kezével csinálja a fekvőtámaszokat de a karja jó ha van 35cm-es,tricepsze nem nagy,válla nem nagy,hátizmai erősek de se nem vastag se nem széles.

ezért is mondom hogy sokra nem lehet vele vinni ha izomméret terén nézzük.

2011. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor végül hogyan iktassak be sulyzos edzesekt a fegyencedzésbe?
2011. dec. 5. 19:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Én pl egy héten 4-szer edzek és vegyítem a saját súlyos gyakorlatokat a súlyzós gyakorlatokkal. Tehát egyszerűen berakod a súlyzós gyakorlatokat a wade által írt programokba.


Pl az én edzés tervem


1.nap

Bicepsz 2 kezes rúddal (súlyzó)

Húzódzkodás

Fekvő

Has


2.nap

Híd

Kézenállás

Oldalemelés állva (súlyzó)

Guggolás

Vádli

Has

2011. dec. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!