Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lesz hatása,...

Mennyi idő alatt lesz hatása, ha így tornázom?

Figyelt kérdés

napi 100 felülés, 100 guggolás, 100 lábemelés úgy, hogy oldalamon fekszem és emelgetem az egyik lábamat (és jobb és bal lábra külön-külön 100) és ezt 4X25ös részekben? mert egész nap itthon vagyok és van időm 4szer tornázni, de egyszerre 25nél többet nem bírok...

Ez így jó? Nem vagyok kövér, csak "puha" és kicsit formásabb szeretnék lenni. Mennyi idő alatt fogom észrevenni a különbséget? 18/L


2009. máj. 14. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, a táplálkozásodtól függ.
2009. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nem túl sok, de ha nem eszel mellé sokat, akkor hamar. De nagy változást ennyitől ne várj!
2009. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nem kell ennyit egyszerre csinálni elég eleinte 4*10-et 3-4 napig aztán emeld a szériaszámot.

Igen ha gyorsan akarsz feszesedni kevesebb szénhidrát több fehérje viszont az edzést 1 óra alatt vagy a két izomgyakorlat között max 6-8 perc szünet legyen,így hatásosabb.Ha heti 3-4 szer 1 órát ilyen intenzíven tornázol 2 hónap és nagyon látszani fog mit csinálsz, 3 hónap mulva nagyon elégedet lesszel.

Kitartást és sok sikert.

2009. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az teljes mértékben életmód és táplálkozás kérdése. Elsőre át kell alakítanod az étkezésedet, a neten kering számos csoda diéta ezeket el kell felejteni. Csoda szerek meg nincsenek. Persze a mozgásnak is valami keretet kell adni ebben az esetben. A nőknek nehezebb a fogyás alapból, de azt mondom, hogy minimum kell egy hét, hogy a szervezet megérezze a változást, azt hogy te reálisan magadon lás valami eredményt az bizony több hét.
2009. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Bocsi a szériaszám helyet a mennyiséget növeld azaz 4*10 helyett 4*20 aztán 4*30 stb.

Lábra több gyakorlatott is alkalmazhatsz:pl comb közelítő, comtávolító,combfeszítő,combhajlító, gugolás nagyterpeszben, gugolás kisterpeszben, törzsemelés,Hasra: hasprés, felülés nyujtott lábbal, felülés felhuzott lábbal, felülés oldalírányban (jobb,bal),lábemelés.

Ajánlanék 1-5 kg-os súlyokat, lehet venni nem tul drágán.tesz-vesz.

2009. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ezek szerint van időd. Én adnék egy másik tippet, ami hatásosabb. Járj el csoportos tornára heti 3szor. Sokkal nagyobb hatást érsz el, és tökjó együtt mozogni a többiekkel... Én is tornázok otthon, nagyjából ilyen gyakorlatokkal, de ez édes kevés. Jobb az intenzívebb alakformáló torna...
2009. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én napi 50 felüléstől és napi 50 hátizomtól valamint napi 10 fekvőtámasztól két és fél hónap alatt nagyon jól formába jöttem szerintem ez 3-4 hét alatt már bőven érezhető lesz...
2009. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és tanácsokat :)
2009. máj. 15. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!