Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől kezdtem el hirtelen...

Crow19 kérdése:

Mitől kezdtem el hirtelen gyengülni?

Figyelt kérdés
4 hónapja elkezdtem kondizni, minden faszán ment szépen erősödtem, növekedtem. úgy 2 hete viszont elkezdtem gyengülni, először csak fekvenyomásnál vettem észre de azóta már szinte minden izomcsoportnál és gyakorlatnál érzem hogy valamiért gyengébb vagyok, ugyan úgy eszek ugyan annyit pihenek ugyan az az edzésterv mint az elején még is gyengülök. Mi lehet a probléma?
2011. nov. 28. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
túledzés
2011. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:

milyen az edzésterved?

osztott,egész testes?

heti hányszor edzel?

kajád miért ugyanolyan mint az elején?

súlyod?

napi szénhidrát bevitelen és protein beviteled mennyi gramm-ban megadva?

vitamin van?

mennyit alszol mostanság?


egyenlőre ennyi kérdésem van.

2011. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és mit lehet ezzel kezdeni?
2011. nov. 28. 20:15
 4/8 A kérdező kommentje:
heti 4x edzek osztott edzéstervvel, azért ugyan olyan mert ugyan úgy azt eszem amit az édesanyám főz :D napi kb 5x-6x eszek de igazából ahogy jólesik...mikor elkezdtem az edzés 64 kg voltam, most 70 kg,5-6 órát alszok éjszaka mivel suliba járok és korán kell kelnem, edzés elött pedig 1-2 órát mindig alszok sajnos többet nem tudok, hát hogy mennyi a szénhidrát és a protein bevitelem...igazából fingom sincs, nincs vitamin semmit nem szedek.
2011. nov. 28. 20:24
 5/8 Zakathol ***** válasza:
Kezdd el! :D
2011. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dirtboy ***** válasza:

hát ez így elég rendszertelen ami miatt nem is csoda ha nem tudsz mindig teljesíteni.

most kezdted még nemrég,természetes hogy gyorsan erősödtél de ennek úgy tűnik már vége,most már több kell.

tél van pláne hogy kell vitamin nem csak az izomépítés miatt.

a kajád rendszertelen,nem jó.

ha nem jó a kaja nem tudsz edzésen erős lenni.

már emelni kellet volna a kaja menyiséget hiszen nem elég ugyan annyi kaja egy 64kilós testnek mint egy 70kilósnak.

gondolhatod hogy a 120kilós testépítők sem annyit esznek mint 60-70kilós korukban.

ezt olvasd el,értelmezd és próbálj meg mindet megtenni hogy minél jobban kajálj az edzés mellé:

[link]

2011. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendben akkor beszerzek vitaminokat és többet eszek...remélem segíteni fog :D köszönöm a segítséget!
2011. nov. 28. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne csak többet, jobbat is egyél.. elolvastad a linket? Az első pár hónapban szar kajával is lehet fejlődni, utána már kevésbé. Számold ki a kaját napi 2g/tskg fehérjére és 4-5g/tskg ch-ra, ja és próbálj egy picit előbb lefeküdni, ha tudsz.
2011. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!