Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hirtelen tömeg növekedés?

Hirtelen tömeg növekedés?

Figyelt kérdés

Elkezdtem használni egy tömegnövelőlt. (kizárólag egeszseges alapanyagokbol) gyogyszertari anyag es beteg, legyengult szervezetek regeneralasara fejlesztettek ki, komplett etrend helyettesito. Sok szenhidrat es feherje, vitaminok, stb. Pont mint a tomegnovelo porok...


Nem is ez a kerdes


Hanem h erzem magamon, h egy hete hatarozottan nehezebb lettem. Lehet ez karos! Raszallhat a majamra a sok tapanyag stb? Vagy ne feljek?


2011. szept. 21. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Vicc :D
2011. szept. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"hatarozottan nehezebb lettem"

Ha izmot értesz ezalatt, akkor jó, de ha zsír jött fel, akkor túl sokat eszel. Amúgy ugyanúgy megfelel, ha normális táplálékból áll, jó lenne tudni miből áll.

2011. szept. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Érzed magadon, hogy nehezebb lettél???

Ha kajával viszel be tápanyagot, vitamint, akkor "rászáll" a májadra a sok tápanyag..?

Amúgy mi a cucc neve? Kiváncsi vagyok mennyire komplett étrend helyettesítő az...

2011. szept. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Normalis. Vaalaaszokat nem lehet,!
2011. szept. 22. 07:49
 5/7 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló normális választ írt, de ha megválaszolod a kérdésem, akkor te is megtalálnád a normális választ. na mind1.

Ha zsírként jött fel, akkor nem valami hasznos, ha izom akkor ok. Lényegtelen, hogy ezeket a tápanyagokat milyen formában viszed be.

A májad nem fog károsodni.


Mégegyszer megkérdezem, mert nem hallottam még komplett étrend helyettesítőről: Mi a készítmény neve?

2011. szept. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ensure Plus Fiber
2011. szept. 22. 17:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 2. válaszadó, ha ezt ne úgy vetted, hogy nem normális válasz, akkor sajnálom, de olvass először utána. Meg amúgyis minek veszel ilyen cuccokat? Miért nem normál kajából akarsz tömegnövelni? Sokkal egészségesebb,sőt, olcsóbb is, ha tömegelni akarsz, akkor egyél rizst meg zabot. Persze a megfelelő fehérje (hús) bevitele mellett.
2011. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!