Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlanátok nekem?

Milyen sportot ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Szeretnék mozogni valamit, de nem tudom mit. Valami egyéni sport kellene, olyan amivel egy kicsit lehet fogyni is. De elsősorban inkább az érdekel, hogy jó kondícióban tartson, és egészséges legyek. Az a bajom, hogy pl. futásnál 5perc alatt meghal a tüdőm. Valami olyat szeretnék, ami nem túl költséges, de élvezhető.

18/L


2011. nov. 27. 22:22
1 2
 1/13 Farkas135 válasza:
Menny úszni...
2011. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

most keztem el 3 hónapja vizilabdázni és bár fogyni nem de elkezdett lemenni a hasam nő az erőnlétem én tudom ajánlani nálunk 4500Ft/ hónap heti 4 edzéssel

Remélem segítettem

2011. nov. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

legintenzívebbek (sok téren a legjobban fejlesztőek és stimulálók) a küzdősportok. kihozhatod azokat a képességeidet, amikkel születtél, de eddig nem nagyon használtad őket.

fogyás táplálkozás kérdése! bár az említett kategóriájú mozgások egyértelműen jó kalórialeadást biztosítanak.

némi gyakorlás után a tüdőd is tovább fogja bírni, plusz ezek "intervallumos" edzések, van lazítás terhelések között amíg rendbe jössz.

2011. nov. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az úszás szerintem nagyon jó , szórakoztató egyben és hasznos is.A küzdősportok is jók.
2011. nov. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
akkor leírom én is, hogy az úszás is jó. de mondjuk ez természetes. egyik legtermészetesebb és legkevésbé megterhelő az ízületek számára.
2011. nov. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Farkas135 válasza:
Ajánlottam volna én is a küzdősportot, mivel én azzal nagyon gyorsan lefogytam 3-4 kilót 1 hónap alatt, úgy hogy mellette nem nagyon figyeltem,hogy mit eszem...Azért nem mertem mondani, mert nem nagyon szoktak lányok küzdő sportolni..
2011. nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ejj ejj. szegények.

hmm akkor már nem fogok csodálkozni, ha sok olyan lányt/nőt látok, aki az egyébként is bőséges zsírtartalékát nem tudja felvinni egy lépcsőn.

lehet itt a probléma.

2011. nov. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A heti 4 vizilabda edzéssel 2 bajom van: 1. nem egyéni, 2. érettségire készülés mellett heti 4x...? :D

A küzdősporttól azért félek, mert a párom 5évig judozott, de nagyon keménynek tűnik, és amit mesélt róla az is. A fájdalmat nem nagyon bírom :D

2011. nov. 28. 06:39
 9/13 Farkas135 válasza:
A judo ha jól tudom az inkább önvédelem mint küzdősport... A küzdősport pl kickbox,box stb.. sokkal durvábbak mint a judo... De viszont mozgás szempontjából jó... Az sima úszással egyébként mi a gond?:D
2011. nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az úszással semmi, szeretek úszni. Csak még várok válaszokat. :)

Aczél..nem szeretnék küzdősportolni, mert tartok tőle. Van olyan ismerősöm is, aki kickboxol és shotokan-ozik, tudom milyenek. Ez az én véleményem, nem kértem, hogy érts egyet, és én sem szóltam le, amit te mondtál.

Amúgy köszi mindenkinek :)

2011. nov. 28. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!