Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan egyenesíthetném ki a...

Hogyan egyenesíthetném ki a hátam? Sokak szerint púpos vagyok.15/f

Figyelt kérdés
Olyan tippeket is kérnék, amiket a hétköznapokban is tudok csinálni, tehát nem csak tornákat. 1 kezes súlyzóim is vannak.
2009. máj. 12. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Az úszás pl jó erre, de elkéne menni ortopédiára.
2009. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úszni nem szeretek. Inkább itthon tornáznék. Nem hinném, hogy ortopédushoz kéne mennem, csak egy kis hátizom kell.
2009. máj. 12. 18:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az úszás tényleg jó!

Aztán: hasat be, popsit behúz, vállakat ki és hátra, nyakat, pontosabban fejet felemelni :)

Ha teheted, amit lehet hason fekve tanulj, így egészségesebb (medence kiegyenlítődik, hát homorít...), valamint beszerezhetsz egy nagy torna-labdát, tudod, amire rá is tudsz ülni. Azon is tanulhatsz, ill. a számgép elé is ugy ülhetsz, azon "csak" egyenesen tud ülni az ember... Kb most ennyi jutott eszembe!

2009. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Húzódzkodás. Lehet kapni olyan rudat (pl. a teszkóban), amit be lehet illeszteni az ajtófélfák közé (hidd el, megtart)! És nem egetverően drága. Ezen kívül az úszás még tényleg jó!
2009. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok. Az egykezes súlyzókat erre a célra felejtsd el! És figyelj a tartásodra is, amit az előbb is tanácsoltak neked! Sok kitartás kell, de meglesz az eredmény, hidd el!
2009. máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

jaja, veszel gimnasztikai labdát, ami pont megfelel a nagyságodhoz, úgy, hog a lábaid leérjenek róla normálisan, de ne legyen túl alacsony. Ezen nagyon egészséges ülni, de nem többig mint 4órát (kétlem, h te ennyit ülnél amúgyis rajta:). egyenes háttal, pld a tarkód mögé teszed a kezeidet összekulcsolva és jobbra-balra forogsz.


Aztán ha ülsz, akkor a lábad derékszőgben legyen behajtva, és a könyököd is derékszöget zárjon. Aztán egyenes hát.

Vagy ülj le törökülésbe és szép egyenes háttal ülj 5 percig vagy igy, ha aza elején nem birod, az normális sajnos, de mindig hosszabb intervallumokban.

2009. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

az úszás a legjobb,azt én is tudom ajánlani,nekem is segített javítani a testtartásomon!

a gimnasztikai labda az nekem is új volt,lehet hogy majd én is kipróbálom azt a módszert,én is köszönöm ezt a tippet :)

2009. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.
2009. máj. 12. 19:18
 9/10 anonim válasza:
100%
Bocs, de inkább ne te döntsd el, hogy mi a jó neked. Menj el egy szakorvoshoz, ő majd megmondja, hogy mi a helyzet. Egyébként az úszás nagyon jó, és van kifejezetten hátizomtorna is. De ehhez meg kell vizsgáljon.
2009. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
fekvő támasz is jó
2009. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!